bugün

sadece fikir belirtip gayet kibar konusmaniza ragmen yalanina sokayim diye mesaj attigi andir. kufur ettigine mi yaniyim, yalan soylemekle itham ettigine mi yanayim bilmiyorum. fakat iyi bilmeli ki soyledigim sey yalan degildi. kezban oldugunu bana gosterdi. turk kizi soylledir boyledir diye genelleme yapanlara karsiyim ama bunun adi da kezbanliktir be kardesim.
zaten eskimiş. bitmiş yani bir şeyler. tekrar bitecek bir şey kalmamıştır.
(bkz: sözlük yazarlarının eski sevgili itirafları)
'eski sevgilinizin götünüze bittiği an' diye okudum. Uyumam gerek sanırım.
En yakın arkadaşlarına sizin hakkınızda yalan yanlış şeyler söylediğini duyduğunuz andır.
sıçarken düşünüldüğü andır. bi düşünün o halini, ıkınıyor falan. soğudunuz değil mi? beş lira alayım. evet.
başka biriyle tek vücut olduğu andır.
ilişkinin bittiği ve herkesin yoluna devam etmeye karar verdiği andır.
Borç istediği an. Olayın parayla alakası yok ama insanda erkeklik gururu olur yahu.
http://www.youtube.com/watch?v=Ap5emjHQ7X8
kesinlikle böyle bişeye kalkışmasıdır.
yeni bi sevgili ile gördüğünüz andır. kesindir.
ben tükürdüğümü yalamam diye bastıra bastıra yüzüne söyleyip tükürdüğünü yaladığı andır.
Aynı gün içinde iki olay birden yaşanmıştır.
Her zaman 'ben diğer erkekler gibi ayrılınca seni tanınamazlıktan gelmem' demiştir.
Ayrıca bir kız hakkında önüne geleni söylemiş hatta orospu demiştir.

Ayrılığın üzerinden 6 ay geçmiş ve okul çıkışı arkadaşla cafeye gidilmiş ve orada siz mekanda yolda yürürken dip dibe gelinmiş ve gayri ihtiyari selam verilmiştir. Ama o da ne eski sevgiliniz kıçını dönüp oralı bile olmamıştır.
Ulan mal allahın selamı lan bu hiç tanımadığın insana bile nezaketen selam verirsin.
Her neyse efendim cidden moralim çok bozulmuştu o an neyse unutmak için arkadaşla konuşurken malum kız gelmiştir ve yanına oturmuştur. Kız normalde ikimizinde arkadaşı olduğundan kötü bir niyet düşünülmez önce sonra da başka arkadaşları gelmiştir zaten. Eve gidilir birşeylerle uğraşırken arkadaşınızın mesajıyla dumur olursunuz. Sen millete burun kıvır, eline gelen fırsatları ayağınla elinle it eski sevgilin hemen yenisini bulsun hem de kim biliyor musun?
Geçtiğimiz yaz erkek arkadaşı dövüp yaka paça evden attığında omuzunda teselli ettiğin kız.

Anlık şoktan çıkınca içte bir burkulma ve sonra gelen rahatlama hissi: akla en son edilen söz dalaşı gelir, sen seni çekeni buldun da daha bir de laf ediyorsun ya bana. Ben daha sana hiç birşey söylemiyorum. Seni ancak bi orospu paklar. Senin paranı yiyecek sonuna kadar sömürecek ağzına sıcacak ota boka trip atacak, bi karış etek giyip gözünün önünde başka erkeklerle flört edecek kız lazım.

Evet eski sevgili layık olduğunu buldun. Hı o da yetmedi motorla kaza yaptın. Hoşuna gidiyordur umarım bu durum.
Geri dönüşü yok bu olayın sana demistim. Ben tükürdüğümü yalamam.
eski olduğu andır. eski olmak için bu kadar çabalamışsa zaten gözde de bitmiştir. *
Ayrilma durumuna saygi duyarim. Bitmis olabilirdi aramizdakiler. Daha da realist olarak. cok kotu bitti. saydik, sovduk. Baskasiyla cikmasini da anlarsin. Cunku bokundan yaratmadin onu. Tum bunlara ragmen bir gun zil sesiyle kalkipta durbunden baktiginda onu gormen.. somut yahut soyut olarak bitirir kendisini.