bugün

twitter'da trend olmamış ve iyi ki de olamamış hashtag. sana ne kimin kimle yaptığından ettiğinden bana göre çok ters ama saygılıyımdır.
şu an twitterde en çok konuşulan konu ve istenen istek. toplumumuzda böyle düşünen insanların olması ileri adına umutlarımı arttırdı. helal olsun. şu götverenlerin sesleri çok çıkmaya başladı zaten. kendilerini normal bile zannetmeye başlamışlardı.

https://twitter.com/#!/se...%23escinsellikyasaklansin
e$cinselleri pkk safhına itecek olan kampanya. haydi borçlu ve alacaklılar dağa. pardon pasif ve aktifler.
birisi, ya eşcinsel tecavüzüne uğradı?
ya da eşcinsel olmak üzere.

not: bırakın milletin amı-götü ile oynamayı ya!
çok eleştirilmiyor mu eşcinseller?
size ne ya onlarda insan diye bilmek önemlidir.
homofobiklik bir hastalıktır.
eşcinselliği tercih sanan homofobiklerin son icraati.
eşcinsellerden değil ama son yıllarda belden yukarısını düşünemeden fikir üreten insanımsılardan tiksiniyorum.

her şey yolunda zaten şu ülkede!işsizlik yok, çalınan sınav soruları yok, her alanda istihdam sağlanmış, şehit haberleri yok, komşularla ilişkiler yolunda, ekonomi tavan yapmış, tek derdimiz eşcinsellik, öyle ya!
https://twitter.com/cahil...status/222038761360461824
(bkz: homofobik talepler).
sana ne adamın cinsel yöneliminden?
(bkz: gizli eşcinsellerin homofobik hezeyanları)
bu arada beelirtmekte fayda var geyik amaçlı açılmış bir konu ve sazanlar oltaya gelmişler hemen ve sonuç ortada. gerçi burada da sazanlar geldiler ortaya. amk nasıl yasaklarsınki sdasdafaf ama hastalık olarak görmekle başlanabilir.
xavi iniesta ikilisi bi çocuk yapmadığı sürece karşı çıktığım söylem.
aslında, cinsellik tamamen yasaklansın heterosexüellere deyasak olsun diyecekler ancak, oy toplamaya çalıştıkları 3 çocuğu o zaman kim, nasıl yapar kısmına çözüm üretemediklerinden henüz seslerinin çıkmaması durumundan eşcinselliğe kafayı takmaları durumudur.
eşcinsellik tercih değildir. doğuştan gelen bir duyguyu değiştirmek mümkünmü? kimi değiştirebilmişler bugüne kadar?
suç hiç değildir. iki hetero nasıl karşılıklı rıza ile ilişkiye girebiliyorsa, iki homo da aynı şeyi yaptığı halde suçlu sayılamazlar.
tek açıklaması var, eşcinsellerin homofobiklere battığı gerçeğidir.
din uğruna insanlık suçu işlemelere en güncel örnektir.
asıl olması gereken: kimsenin cinsel tercihi kimseyi ilgilendirmemelidir. insanlar cinsel tercihine göre değil, kişilik ve davranışlarına göre değerlendirilmelidir. çünkü burası özgür bir ülke.*

olan: çoğunluğun yaptığı doğrudur. yapmayan dışlanmalıdır. farklıysan, sorunlu,sadist veya sapıksındır. yine de özgür bir ülkeyiz.*

değiliz arkadaşım. biz özgür bir ülke değiliz. **

* özgür ülkeden kasıt; kişilerin kendi özgürlüklerine sahip olmasıdır.
** yanlış anlaşılmasın, ülkemi çok severim. hem de çok. burda sadece özgür olamadığımızdan bahsettim.
homofobik insan söylemi. bunu kafaya göre seçilmiş bir istek olarak görmek ne kadar hastalıklı bir düşünce. allah ın verdiği, doğuştan gelen, insanın içine yerleştirilmiş bir duyguya saygı duymamak ne denli cüretkar bir tavır böyle. kime bu cüretkarlığınız farkında mısınız ?
konunun eşcinsellikle alakası yok. tipik bir fener-gs taraftar kavgası. ama bazı salaklar ciddiye alıp ciddi ciddi tartışıyor onlar çok komik.
eşcinsellik yasaklansın hashtag'i türkiye gündeminde birinci, dünya gündeminde üçüncü sırada, çok hoş ya. tecavüz yasaklansın hashtagini hiç görmedim mesela, çocuk tacizciliğinin yasaklanmasına yönelik de hiç böyle bi hashtag görmedim. sizin götünüze giren çıkan ne onu zaten hiç bilemedim.
birinci sırada hashtagdir. başka sorunumuz yok ya.tek derdimiz bu olsun.
gördüğüm en aptalca hashtaglerden birisi. anlamıyorum insanların özel yaşantıları farklılıkları sizi neden bu kadar ilgilendiriyor bizi ayıran farklılıklarımız yerine bizi birleştiren benzerliklerimize bakalım önce. insan olmak gibi mesela.
yasal mıydı ki yasaklanıyor? zaten gizli gizli yapıyorlardı. yerlerini tespit edip allahu ekber deyip yakmak mı istiyorsunuz? yasaklansın dediğiniz şey bu mu?
Bu hastagı koyup 'cınsel tercıh haktır sacmalamayınız' vs. seklınde tweet atanlar yuzunden cosmus hastagdır. Aklı fıkrı olan herkes cınsel tercıhın yasaklanmasının hayal kurmanın yasaklanması ıle esdeger sacmalıkta oldugu bılır.
bir çok çelişkiyi beraberinde getiren tag. şimdi eşcinselliği savunanlar var, birisi sokakta kendilerine gay,ibne vs. bir şey dese ne tepki verecekler merak ediyorum.
eşcinseller ne kadar özgürler ki sorusunu akla getiren hashtag. zaten birçoğu bu durumu ailesiyle bile paylaşamıyor. zaten baskı altındalar. daha ne kadar yasak olabilir ki? anayasada mı yer almalı illa.
toplum mühendisliğinin toplum tarafından uygulanmasıdır.
eşcinselliği,tedavi edilmesi gereken bir veba olarak gören
hastalıklı bünyenin dışavurumudur.
eşcinsellik ne zaman özgür bir tercih olarak toplumun önüne koyuldu ki?
ötekileştirildiler,
dernekleri yasaklandı,
linç edildiler.
gericileştirilen toplumda da kabul gören yaklaşımlardan birisidir.