1. 1.
  pcnet te editörken tanışmıştık kendisi ile. derginin bir sürü ıvırı zıvırı olmasına rağmen bozuk olan cd ile ilgili ersin bey e mail attım. kendisi 5 dakika içersinde bana döndü ve adres istedi. verdim adresi ve kurye ile yolladı aynı gün cd yi. evde olmadığım için geri dönmüş cd ve tekrar mail atarak durumdan haberdar etti ve ben de evde olmadığım için dönmüştür malum öğrenciyiz diyerek özürlerimi ilettim. ertesi gün kurye tekrar geldi ve cd yi teslim etti.
  ondan sonra aralıksız 8 aydır aldığım pc net i bir daha bırakmamak üzere almaya devam ettim. ta ki editörü adını şimdi hatırlamadığım bir adam olana dek. o gün bu gündür takip ediyorum kendisini. bloglarını yazılarını şunlarını bunlarını. bu adam hayır hiç ilgim olmamasına rağmen magazin dergisinde editör olsun takip ederim..

  pcnet in dünya standartlarında bir dergi olmasının arkasında yatan ne medya gurubunun gücü, ne baskısı, ne şusu ne busudur efendiler, pcnet i bu günlerine taşıyan lakin bence hakkı yenilmiş ve haksızlık edilmiş olan ersin akman dır..

  tiz zamanda kendi dergisini raflarda görmek dileği ise yeni yılın şahsım adına ilk dileklerinden olacaktır..

  http://www.ersinakman.com/blog~yazıları için~
  ... adinivermekistemeyenkullanici
 2. 2.
  pcnet dergisinin internet sitesini forum ortamina donusmesini saglayan adamdir.
  ... amon
 3. 3.
  Namı diğer son LG bükücü;LG Türkiye'nin bir videoda bize hakaret etti diyerek dava açmaya hazırlanması savcının ise davaya gerek görmeyerek hakaret unsuru bulmaması üzerine kendisi LG Türkiye'ye gereken cevabı otomatik olarak vermiştir.
  ... fait saik kabasiyanik
 4. 4.
  https://www.youtube.com/w...k0h00410.1509560242740025+

  saksıya fesleğen gibi oturtmuştur.

  yayıncılık yaptığını zenneden reklâm erlerine 5 vurup bir saymıştır.

  kendisini kınıyorum!
  ... muhendis tarihci