bugün

kendince reklam yapan ancak içinde bulunduğu camiada gördüğü, duyduklarından türettiği dedikoduları araç olarak kullanırken yaptığı çirkeflikle övünen piyasa adamı. bu gün vur, yarın kaç, öbürgün yat, sonra patlat. türkiye'de böylelerinin sırtı yere gelmez. çünkü böylelerinden de faydalanan böyleleri vardır her daim.
sürekli tweet atıyor durduramıyoruz. bu adama twitter kullanmayı kim öğrettiyse allah belasını versin.
ekşisözlük kullanıcılarının onun sayesinde ifade vermeye çağırıldığını zanneden kişilik.
yazmadan önce bi okuması gerekiyor kendisinin, neymiş ne değilmiş diye.

tabi sadece o değil ama ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
dijitel nedir merak ettiren ilginç şahıs.
bu ülkeye ve piyasasına tonlarca popçu sürmüş kişilik. sormak istiyorum, piyasaya her türlü iğrenç, zevksiz, müzikten ve müzik bilgisinden yoksun popçuları sürerken gençler üzerinde yarattığı etkiyi ve erozyonu düşünmüş müdür kendisi o paraları ezerken? hani hep derler ya sözlükçüler klavye delikanlısıdır carttır curtur. kendisi ne yaratıyor acaba oturduğu yerden o beğenmediği gençler üzerinde? ülkede yolsuzlukta atı alan üsküdar'ı geçmişken taktığı kişi orjinal bir fikirle parayı kıran * ssg mi olmuştur?

sözlüğe giren birisi en azından farklı bakış açısı nedir onu öğreniyor. sizin yarattıklarınızdan ancak "eller havaya" öğreniliyor, tebrik ediyorum.

edit: imla.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa).

bu entry'i ağır hakaret küfür ve argo nedeniyle silik yapan modu napcaz bilmiyorum ? *
gittikçe seviyeyi düşüren, sözlüklere savaş açmış prodüktör.
keşke hep dr. olarak kalsaydı...
magazin trollü.
popüler olmak için yanlış yolu seçti.
yeniden gülşen'le yakalanıp sonra özür mözür dileseydi 1-2 haftalığına popüler olurdu yine.
ama ancak o kadar zaten.
(bkz: apaçi)
galiba şu sıralar albüm felan pazarlamaya çalışıyor. Geçen Büyükdere de bilboardda Ebru Yaşar (Erol Köse Yapımı) reklamı gördüğüme göre şu sıralar yapay olarak gazladığı piyasada fazlaca kendisini dikkate almamak lazım.
muhabbet kralı'nda yazım kurallarına çok dikkat ettiğini, herkes yerine herkez yazanlara kızdığını belirtti.

be çocuğum!

--spoiler--

EBRU YAŞARIN YENi BASKILARI D@RLADAKi YERiNi ALDI,BERABERCE PAYTLATTIK ALBÜMÜ,SAĞOLUN SEKTÖRE DÖNÜŞÜM NEŞELi OLDU,26 ALBÜM YOLDA

--spoiler--

ebru yaşarınebru yaşar'ın mı?

sağolun mu sağ olun mu?

http://twitter.com/#!/dre.../status/85622612566347776

be hey dürzü! a be y*rram! iyi bak, iyi.
çok garip bir ülkenin oldukça garip kişilerinden biridir.

doktor erol köse
dekan profesör doktor zekeriya beyaz
makine mühendisi ajdar anık
uluslar arası ilişkiler uzmanı nil karaibrahimgil
yüksek hakim ve hukukçu kamer genç

nasıl bir ülkede yaşıyoruz ?
twitterda bu aralar çok prim yapmış kişi. abuk subuk şeyler yazıp gündemde kalmaya çalışıyor kendileri. baktığın zaman başarılı da oluyor. şahsen ben "acaba bugün ne yazmış" deyip follow'ladım kendisini. ha saçma mı? evet. komik duruma düşüyor mu? o da evet. ama merak ediyor insan ister istemez.
(bkz: erol köse için ne dediler/#12240723)
inci ve ekşiye kendince ayar vermeye çalışan kişidir.
(bkz: evlat olsa sevilmez)
Hesap kendine ait değildir muhtemelen.
kendini gelişime kapatmış, üzerine bir de yeni dahil olduğu internet ortamına bakarak, "sözlükler gereksizdir." şeklinde düşünebilecek bir insandır. (bkz: ben trollü gözünden tanırım)
doktor erol bey, doktorların da doktorlara ihtiyacı olabilir. hepimiz insanız.

lütfen okuyunca küfür etmeyin. mersi.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi salın gitsin)
bu arada twittirdan para alsa yeridir. bu kadar reklam kadı kızında olmaz.

"Tweetlerin yüklenmesi zaman alacak gibi görünüyor.
Twitter aşırı kapasiteyle çalışıyor veya anlık sorunlar yaşıyor olabilir. Tekrar dene ya da daha fazla bilgi için Twitter Durum'u ziyaret et. "

sayesinde ilk kez twitterı ziyaret ettim. onda da pişman oldum.
espri anlayışına hayran olduğum insan.

(bkz: ironi)
--spoiler--
ekşi artık turşucu oldu artık simitle iyi gider
--spoiler--

er-ol köse!

edit : panpalı tivitler atmaktadır. sıkı takipçi anlaşılan.