bugün

uludağ üniversitesi öğretim elemaanlarından biridir.aynı zamanda profdur.pamuk gibi hocadır
hoca gibi hocadır,,prof gibi proftur,,özellikle top sakalı,derslere girerken yanında getirdiği bir kupa çay ve laser pointle amerikan filmlerinde gördüğümüz profesörleri andırır..ilk yılımda sırf dersi kaynatmak için "sorunlu öğrenci" tribi yaratmıştım ve adam bütün bir dersi benimle konuşarak geçirmişti,,daha sonra pişman olup özür dilemiştim ama bu yaptığım eşşekliği notlarıma yansıyarak iktisada giriş dersime ff veren dünya iyisi prof...
Vizemiz sıfır bile olsa,"belki geçerli bir sebebimiz vardır." diye düşünerek finalde 50 alanı geçiren hocamızdır. Bir gün öyle kanımız kaynamış ki, dersin ortasında, "Hocam siz bir meleksiniz." derken bulmuşuzdur kendimizi...
kendisi iktisat bölümnün en kral hocalarindandir.ders te lazer pointerini bol bol kullanir.hem öğretir,yazdiklari kitaplar güzeldir ve sadedir.Sinavda sorcaği sorularin bazilarini açikça belli eder.asistani Ozan Başkol'dur(o da iyi biridir)
as tv de bir ekonomi programında erol hocamıza yazdığımız entryler okunduğunda hocamız bunları tebessümle dinlemiştir...
canım hocam ya güler tabi. şu okulda gördüğüm dersime giren tek iyi hoca diyebilirim. notunun kıt olmaması anlamında yani. dersini aldım ve aa geldi bu kadar işte. onu gördüğüm zaman hep dedem aklıma gelyo. öle babacan dedecan:) bi havası var...
uludag universitesi icin iyi bir hoca.cok da abartmamak gerek. artık o kadar da iyi niyetli bir hoca degil. herkes gecemiyor derslerden.ama mehmet aslanoglu ile yan yana bile koyulamaz tabi...
müthiş sevimli ve dinlenesi bir ses tonuna sahip pamuk profesör. o anlatsın sen dinle kişisi.

oğlu kaan da uludağ maliye öğrencisiydi. bir de suzuki vitarası vardı.
Kendisini görünce: "aaa eroooool" dediğim hocadır. tutamıyorum kendimi. Bayağıda bağırıyorum ama sonrada gülüyorum.
vay canım hocam benim özledim seni.