bugün

http://www.ermenivekurtlersurulsun.tr.cx/ adresinden gözlemlenebilecek olan akıllara ziyan kampanya, budaklı meşe odunu ile döveceksin bunları belki akıllanırlar.
destekleyecek gerzeklerin çok rahat bulunabileceği bir ülkede sorun teşkil etmeyen kampanyadır. hatta şu sözlükte bile varlar.
bir kac kendini bilmez andavalin amaclarina ulasamiyacaklarini bile bile ünlü olayim ayağina düzenledikleri sözde kampanyadir.

i$te böyle diyenleri süreceksin bu ülke'den.

ah ulan ahhh dedelerinin zamanindaki savaslarda kürtler ve türkler bir olup sava$masalardi $imdi kimin cocuguydun sen ? o.rospu mu yoksa ?

edit : o değilde birde bir sürü insan süretli yaratik imza atmis, yanarim yanarim böylelerine yanarim..
ermeni ve kürtlerin nereye sürülmelerini istediklerini merak ettiğim kampanyadır. onlar için üşenmedim, düşündüm orta asya uygun olabilir. *
atsizcilar.com ile alakası olduğunu düşündüğüm imza kampanyasi düzenleyen site.*
türk intikam birliği olarak kendilerini lanse eden, bir yapının oluşturduğu hareket.

şimdi kısa adı ile t.i.t. yasadışı söylevleri olan bir topluluktur. tit ile ilgili çeşitli operasyonlarda vardır. ve bu hareketin internet sayfası nasıl olurda mynet in server ları üzerinden hareket edebilir.

aslında konu açıktır. şu anda mevcut türkçü-ulusalcı fikir yapısı, bu tip örgütler ve gruplar ile birlikte tek parça altında değerlendirilmeye çalışılmakta, böylece ulusalcı her tepki ırksal boyuta indirgenmekte, damgalanmaktadır.

bu tarz oluşumlar ise ulusal tepkileri sömürmek ve dejenere etmek için kullanılmaktadır.

tıpkı islamcılığın ulusal fikire sokularak, türk-islam sentezi denen yapının ortaya atılması gibi, yada kürtçülüğü sol geleneğin içerisine sokarak , asıl amacı olan bağımsız devlet amacından uzaklaştırılan sol hareket gibi.

ulusalcılık ve solculuk hem sağ kanattan hemde sol kanattan dejenere edilerek yok edilmek istenmektedir.

emperyalistler için gerçek tehlike, atatürkçü solcu ulusalcı bir nesildir.
(bkz: hımm)
şokella mı nutella mı bu arkadaşım kimi nereye sürüyorsunuz.

edit: öz be öz türküm.
(bkz: faşistlik)
(bkz: 1915)
zeka seviyelerini şöyle ölçebiliriz. yiğidim hadi oldu böyle bir hede * 20 milyon insanı nereye koyacan? hadi birileri kabul etti bu ülkeden 20 milyon kişi gittiğinde çalışan kısım inanılmaz derecede eksileceğinden yerlerini başkaları dolduracak. hadi bu da oldu diyelim *, bu ülkeyi madem bu kadar çok seviyorsun o zaman kültürel şeklini bozulmasını nasıl engelliyeceksin?

komedimizin 2. perdesi: (bkz: lazlar ve çerkezler sürülsün)
komedimizin 3. perdesi: (bkz: arnavutlar ve boşnaklar sürülsün)
komedimizin 4. perdesi: (bkz: insansız ülke türkiye)

(bkz: genç ırkçılar rahatsız)* *
yurdum faşistlerinin yeni marifeti.

(bkz: oğlum sana site açamassın demedim adam olamazsın dedim)
uludag sozluk yobazlar cemiyeti'nin soguk baktigi kampanya.

zira biz hepsinin katledilmesinden yanayiz.
türkiye türklerindir kafasındaki insanların sarf etmesi muhtemel söz.
özürdılıyorum.com la eşdeğer bir sitedir.