bugün

(bkz: ukte)

uktecinin notu: ???

ukteyi veren: minik mavi balina (30.08.2008 01:30)

merkezi uludag sozluk fasist yazarlar cemiyeti nin tam karşısında bulunan cemiyet ne cemiyeti tarikat. başkanlığını pardon şeyhliğini arjen robben yapmaktadır. üyeleri öfff yine çok pardon müritleri arasındaki en önemli isimler şunlardır;

pryd rulazz
enderun sevgiler
beklediğiniz lider geldi

fahri yobazlar;

imhotep
kendim *
grand ekinoks'un Hukuksal Danışmanlığını yaptığı cemiyet. *
sözlükteki her gruplaşmaya dahil olmuş insan

(bkz: suicidal imbecile)

hatta bakarsın sözlükte komünistlerebile dahil olabilirim.

bu sırada sözlükteki insanlara şöyle böyle diye damga vurmaktan ne zevk alırsınız anlayabilmiş değilim.
pispisbokların cemiyeti. bir de yavuzum varmış orda allah belasını versin onların. ne allah'ı lan? cosmos filan versin işte.
üsküdar teşkilatında önceki gün toplu katılımların yaşandığı cemiyet.

daimi üyelerinden biri olarak; (bkz: tu kaka bana)
gençliği korumaktan sorumlu aza olarak kendimi masaya koyduğum cemiyet.

kapıcı da enderun olsun.
aralarında bulunmaktan gurur duyduğum cemiyet. hepimiz yobazız.
kurucularının grand ekinoks, eşşağan ala gazuğu, imitasyon, hebelehubele, arjen robben olduğu ve 2007 yılının ilk 6 ayında altın çağını yaşayan oluşum.

malum eskiden buralar dutluk idi.

bir ara medyaeteğine bile kapak olmuştuk hatırlarım...

(bkz: şeriatçılar uludagsözlükten uçurulsun)
üye olmak için abdestli olma ve yasin-i şerif'i ezberden okuyabilme gibi özelliklerin arandığı oluşum.
anahtarını tu kaka bana adlı yazar arkadaştan teslim alıp, an itibariyle dahil olduğum cemiyet. *
(bkz: car$afsiz girilmez)
(bkz: uludag sozluk yobazlar cemiyeti teknik sorumlusu) *
(bkz: prezervatifsiz girilir)
neredeyse hepsi dönem itibariyle uludag sozluk akp kolları üyesidir.
üyesi değilim ama hiçbir üyesinin, bazılarının babasının yaptığı hatayı yapmak isteyeceklerini sanmadığım cemiyet.

prezervatif hayat kurtarır.
- gusül abdesti havuzda alınır, müracat müdüriyet.

- siz de gusül abdesti alırken her yerinizin ıslanmadığından mı kaygılanıyorsunuz? o halde;

uludağ sözlük yobazlar cemiyetine başvurun , dert tasa kalmasın.

call them 0905656568899...
şöyle diyebiliriz.
yobazın bir anlamı da sizin lehçenizde "gerici"
o halde bir türk büyüğünün şu sözünü ekleyip hemen geçeyim.

'bize gerici diyenler, gerilerini önümüzde görenlerdir'
evlenip, çoluk çocuk sahibi olunca dünyaya gelen kızlarını topluca boş araziye gömecek olan kişilerin içinde bulunduğu cemiyet. *
(bkz: ben de varım)
(bkz: islama karşı olanlara ölüm) *
(bkz: sözlük yobazitesi) *
bir gün kafir yazarların hepsinin derisini yüzüp terlik yapacak olan, benim de içlerinde bulunduğum cemiyet.
birbirlerini kollarlar.
şahsen 2 haftadır enderun'a sözlükten kız bakıyorum. ona bulcaz sonra o benim için bakcak. şeye. kıza. ehem.
dinci yobazlar ile seküler yobazlar diye ikiye ayrılması gereken cemiyettir.Bendenizi dinci yobazlar arasına yaz sözlük.Tekbirrrrr
gelecek kurban bayramında islam dinine karşı olanlara 7 kişi girmeyi planlayan cemiyet.

caiz olup olmadığı hemen araştırılmaya sokulmuştur. sonuçlar 2 hafta sonra açıklanıcaktır.
(bkz: yakalayın bütün aydınları)
çarşaf açılımı dahilinde beni de aralarına katmış cemiyet-ül mübarektir. *
kadın kolları mevcut olan cemiyettir.