bugün

yürürken ve kapı eşiklerinden geçerken, kapı eşiğinin üst tarafından "grrrrç" diye bir ses geliyorsa, aldatılıyorsundur.

(bkz: ben o boynuz sesini nerde olsa tanırım)
erkeğin bunu anlaması zordur, kadın çenesini her zamanki gibi tutamayıp söylerse belki anlar o zaman. ama hakkaten yok yani anlayamazsınız erkekler.
kadının eskisi gibi tutkuyla kendine dokunamaması bir ölçüt olabilir. çünkü kadın doğası gereği tek eşlidir. sevdiğinden başkasına tutuyla dokunup sevişemez.
ama her isteksizlik böyle sanılmamalıdır. yine de kadın ihanetini çözmek zordur.
ah erkekler ne güzel de belli eder ve bağırarak inkar edersiniz.
burada bağırma illaki sesi yükseltme manasında değil, bariz anlamındadır. *
mümümkün değil anlayamazsınız kadınlar bişey yaparken önceden bütün ayrıntıları ve detayları düşünür.
yüz de yüz emin olamazsınız. ama bir şeylerin de yolunda gitmediğini anlarsınız. işte sizi deli eden de budur. aldatılıyor muyum? artık sevilmiyor muyum? bitmek üzere mi? bu soruların için de boğulur gidersiniz. krize girmemenizin tek nedeni, kendinize verdiğiniz;

''paranoyaksın oğlum sen seviyo işte kız seni'' telkinleridir.
anlamaz hisseder.
. yataktan başka bir adamın çıkması
. yatağın altından başka bir adamın çıkması
. dolaptan başka bir adamın çıkması
. mutfaktan başka bir adamın çıkması
. görüntülü sohbet ederken arka kadrajda bornozlu bir adamın geçmesi
. kadının seni aldattım demesi *
kadın kendi ağzından söylerse anlar anca.
aynaya baksın boynuzları görür zaten.
(bkz: aldatılmak)
aldatma potansiyeline sahip, xx kromozomunu taşıyan, orostopik karakterli kimselerin erkeklerin sezileri ile testis geçmeye çalıştıkları aşikar. yok erkekler anlayamazmış; aldatıldığımızı anlamamız kadın istemedikçe imkansızmış!
-tabii ki yersen-
bir bardak light kolanın içine azıcık çay damlattıktan sonra içine bir adet vitamşn c hapı ve kesme şeker atılıp bir miktar da reçel konur. isteğe göre limon da eklenebilir. bu karışım iyice çalkalandıktan sonra şüpheli kişinin üzerine ansızın sıçratılır. kişi korkudan sıçıttırıyorsa aldatıyordur.
(bkz: yatak hala sıcak fazla uzağa gitmiş olamaz).
arasıra kafasını elıyle kontrol etmek. boynuzumsu çıkıntılar oluşmaya başlamışsa kesin aldatılıyordur.
zekasında bir gerilik yoksa her şekilde anlar. kadınının başka birisine meyillendiğini, düşündüğünü hatta seviştiğini anlamayacak kadar ilgisiz, sevgisiz, aptal erkekler aldatılsın zaten.

tamam çok iyi niyetli yaklaşabilir, benim sevgilim, eşim beni aldatmaz mantığındadır türk insanı ama ayık olun biraz, alem göt olmuş.
çok büyük tesadüfler müstesna; kadın istiyorsa bilir, istemiyorsa bilmez.
bu başlığa entry yazmak, aldatılmış erkek olmayı gerektirir ,onun için bir önerim yok...