bugün

(bkz: evet o benim)

ne zamandan beri insanın beraber olduğu adama ilgi göstermesi, bir dediğini iki etmemesi cahillik oldu? allah bilir bunu diyen öküzler şunu da derler "türk kızları çok soğuk,çok ilgisiz,bik bik bik..ama yabancı kızlar öyle mi? ayağını yıkar suyunu içerler " diyerekten kafa ütülerler bir de.* ha bunu diyen kişi bayansa zaten kendisine şunu söylüyorum, aman tatlım sen kocanın ayaklarını yıkama. parasını ye, kendine baktır, frijit gibi ol sonra da kocam beni aldattı diye ağlan.
eşeklik ve kölelik ruhu ne yazıktır ki eğitilse de baki kalıyor bazı bünyelerde.
edit: ne çok ayak yıkatma meraklısı varmış burada.
(bkz: her eve lazım)
(bkz: ne var lan bunda brad pit in de ayakları kokuyodur)
üzerinde baskı yoksa gerçekten aşık olmuş kızdır. kıvırmaya gerek yok aşık olduğum adamın ayaklarını seve seve yıkarım; istemese bile yıkarım. hele bir olsun da*...
saçını görenle zina yaptığını düşünen fakülte mezunu kızlar da var bu ülkede bu denmiş çok mu canım.
edit: ayak yıkama muhabbeti nereye kadar bir de. neyse sonuçta çirkin bi fiil, gereksiz..
midesiz kızdır efendim. ne gerek var başkasının ayağını yıkamaya. kendi ayağını yıkıyorsa ona şükür edilip oturulması gerekir. kişisel bakım adı üzerinde kişisel yapılır.
polis meslek yüksek okulu mezunu olabilme ihtimali olan kızdır.
(bkz: tazyikli su)
verdiği şuh pozlarla dikkatleri üzerine toplayan genç fakülte mezunu kız şamdana konuştu. (bkz: gerekirse erkeğimin ayaklarını yıkarım!)
fakülte mezunu olsun olmasın kadın yada erkek farketmeden gerektiği zamanlarda asla gocunmadan yapılması gerekenlerden biridir. varsayın ki yatalak oldu kıprayamıyor ağzınıda silersin ayağını da yıkarsın gerekirse tuvalet ihtiyacı öncesi ve sonrası gerekeni de yaparsın, yapılması da gerekendir zaten.

ancak; zaruri durumlar dışında hangi kişi ne tür bir ego tatmini ile böyle bir şeyi ister yahut hangi kişi ne tür bir eksiği böyle bir yama ile kapama gereği hisseder çözemediğimdir.

sevdiğim adam yada kadınla duşa girdiğinde ayakların dışarda mı kalıyor ki hem temizlenip hem buram buram sex kokarken ama getir leğeni koy sıcak suyu yıka ayağımı bu nasıl bir terbiyesizliktir.
efenim aslolan her şeyi usulüne ve gerekliliğine uygun şekilde yapmak her ne kadar normal ise usulsüz ve gereksiz durumlarda da aynı şeyler bir o kadar hazmedilmez ve tiksindirici gelir.
her türlü mahrem anı birlikte yaşayan kişiler arasında yine o mahreme ait bir olaydır. kadın erkeğinin ayağını yıkar, erkek de kadınının ayağına masaj yapar kime ne ulan.
anasının izinden giden kızdır.
(bkz: öyle bi dünya yok)
erkeğin de karşılık olarak taharetini alması gereken kızdır. malum ayak çok kötü kokar.
(bkz: bırak bu ayakları)
fakülte okumakla, fakülteden mezun olmakla alakası olmayan durumdur *. ayrıca "hatunumun ayağını yıkarım diyen fakülte mezunu erkek" den farkı yoktur. kişisel tercihtir. erkeğine dokunmaktan, onun ayaklarını yıkamaktan zevk alıyor olması, erkeğin ayakları önünde çömeliyor olması kendini ezdiriyor olduğu anlamına gelmez. muhtemelen erkeği de ona benzer şekilde davranıyordur. ayaklar sinir uçlarının büyük bir kısmının bulunduğu yerdir. masaj* * * sevdicek tarafından gerçekleştirildiğinde daha da keyifli ve rahatlatıcı bir hal alır. fakülte mezunu kızımız/oğlumuz bu konuda* * da bilgili ve bilinçli ise, pek de güzel olacaktır.
gül gibi kızdır valla.sahiplenilmekten hoşlanıyordur. severim.
(bkz: bu dünyayaaaa onu bulmayaaa geldiiiim)
fakülte mezunu bir erkek olarak gerektiğinde eşimin ayaklarını yıkayabilirim demekten hiç utanmam. (bir ucube ile evlenmeyeceğimi varsayıyorum)şimdi bende mi gerikafalı oldum ? yoksa fantezi kuran erkek mi oldum ?
(bkz: bi ilhan irem vardı ne oldu ona)

peşin peşin edit: daha mezun olmadım belki ilerde düzelir bu sapkınlıklarım.
ev ekonomisi bölümünden mezun oldugu düşünülesi hatundur.
Aranan kandır.
okumuş anadolu kızıdır. beni bulup evlensin hemen. tam tipim ya!
değiyorsa seve seve yapılacak eyleme engel değildir fakülte mezunu olmak.
kadınının ayağını yıkayabilecek kadar çok seven bir erkeği bulursa o da erkeğinin ayağını yıkar efenim. zira elinizi ayağınızı da yıkayamıyorsanız bi lazımlık alın en kısa sürede, zira altınıza sıçmanız da olası bir durumdur.
fakültenin hakkını vermiştir.
mezun olduğu fakültenin ismi garip olan kız. o benim kocam hem sever hem döver üniversitesi erkeğimin ayağını yıkarım diyen fakültesi beyaz atlı prensim bölümü evliliğe hazırlık sınıfı öğrencisi kız da olabilir. *