bugün

üstüne tekrar 20 küsur sene okusa da bu beyinle bir yere varamayacak insan türüdür.
bizim kilisede dünyanın her tarafında bulunan kızdır.

isa havarilerin ayaklarını yıkamıştır son akşam yemeğinde. götünüz kalkmasın, büyüklenmeyin, birbirinize üstünlük taslamayın vs mesajını akıllarına kazımak için.

bizim kilisede de aynıdır. evli kadın yıkar ama kocası da onun ayağını yıkar... kimse kimseden üstünden değildir ve biri diğerinin hizmetçisi değildir diye.

alın size bir zike yaramayacak bir bilgi sabah sabah.
Ezik kızdır. Ne kadar okumuş olursa olsun ailesinden ne görürse onu uygular insan.
kız bunu içinden gelerek ve severek söylüyorsa, işte onun elleri ayakları öpülür. baş tacı yapılır, gönlünün orta yerine konulur. yıkamasına gerek yoktur, o kadar hissederek sahiplenmişse erkeğini, olay bitmiştir.
"benim erkeğim beni günde 3 öğün dövecek erkek gibi erkek olacak" diyen üniversiteli kızın solda sıfır bırakacağı kızdır.

bu kulaklar bunları da duydu.
Ayak serçe parmağıyla sondan 2. parmağı arasında ki kokuşmuş siyah çorap kirleriyle karşılaşınca ne tepki verecek diye merak ettiğim kız tipi
anaçtır, sevilesi tapılası kadındır.
ne gerizekali, ne aptal, ne erkek egomanyasi altinda ezilen nede ataerkil toplumun kurbani olan bir kizdir.
gayet dogal karsilanacak bir düsünceye sahip bir kisidir.
bu konu sıkca konusulan bir hale gelmistir. nerde kadin erkek tartismalari olsa bir kisi kalkar sen erkeginin ayagini yikarmisin sorusunu sorar.
yani anlamiyorum, bukadar tiksindirici, mide bulandirici bir olaymidir.
fantezi ugruna her halti yiyebilen insanlar nasil olurda basit bir ayak yikama mevzusunu bu kadar abartir.? nasil kücük düsürücü, asaglayici bir sey olarak görür?
öpüsüp, yiyisip, tüm agiz bakterilerinizi degisirken kimsenin midesi bulanmiyor. ki yapilan arastirmalar gösteriyor insan agzindaki mikrop sayisi köpeklerin agzindaki mikroptan daha fazladir.
egerki bir erkek, sevdigi kiza ayagini yikattiginda bunu onu kücük düsürmek icin yapiyorsa, zaten onda öküzlük vasiflari mevcuttur böyle erkekleri sevgili edinen kizlanin aklina tüküreyim.
ve siz erkekler sizden bu kadar tiksinen bir kadina nasil asik olabilirsiniz onuda anlamiyorum, yarin bir gün allah muhafaza bir kaza gecirip yataklara düstügünüzde iki gün sonra kiciniza tekmeyi vurmicak mi? ondan sonra ah vah etmenin faydasi olmicak ama.

belki bir fakülte bitirmedim, ve bitiremiyecegim ama olurda bitirirsem ve buna deger bir erkegi bulursam degil ayak yikamak....
neyse diger söyleyecegim seyler özele girer.
Diger kızlar tarafından kıskanılandır.dokunmadığı,tanımadığı tek bir noktası kalmasını istemediği sevgilisine her dokunduğunda keyif alan kızdır.
gerizekalıdır.
10 numara kızdır. Ama erkeği 100 numaradır, yaptırana bak sen.
erkeğini sevmiştir ötesi yok, içinden gelmiştir, ona çocuğu gibi bakmayı biliyordur.
kezbandır.

hayır hasta olur, ne bileyim elden ayaktan düşer yıkarsın da ''erkeğimin ayağını yıkarım'' demek nedir allasen? nasıl bir mantık, nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum -ki- bu şekilde düşünsen bile o hayatındaki insanla seni ilgilendirir. ne diye malzeme yapıp söylüyosun ki bunu.

gerçi sağlıklı bi durumdayken sevdiği insana ayağını yıkatan erkekten de pek bi şey beklenilemez. o yüzden geçinir giderler diye düşünüyorum.
erkekte onun ayak parmaklarına pedikür yapar, gül gibi geçinir giderler.*
verdiği değer kendi değer kaybı * olan kızdır.
bunu içten söyleyebildiği sürece, bunu yapmasına zaten gerek olmayacak kızdır.
er kişinin aynı uygulamayı ona da göstermesi gerekmektedir. herkese nasip olmayacak bir eşe sahiptir, özel olduğunu hissetmeli hissettirilmelidir. * * * *
millet bir yerden mezun olamadığı için ağız kokusu çeker, bu hanım kızımız onca yıl okumuşlukla ayak kokusu çekmeye razı olmuş demektir.

(bkz: kendi düşen ağlamaz)
AYNI ŞEKiLDE KARŞILIK GÖRMESi GEREKEN KIZDIR.
ayakkabı keçesi olacak kızdır.
Bas taci ediecek kizdir.
(bkz: o kız buraya gelecek)
ayak fetişisti olması muhtemaldir. Ayrıca (bkz: sakin ol şampiyon)
Genç yaşta yaşanan aşkımsı duygular, hep bir üstünlük sağlama çabasını beraberinde getirir. Içinde fedakarlık barındırmaz çünkü aşıkların ne varlıkları ne de benim diyebilecekleri, sevdiği insan için feda edebilecekleri şeylere sahip değildirler. Ancak olgun aşklar karşılıklı fedakarlıkları beraberinde getirir. Ayak yıkamak nedir ki? Sabun, leğen, su, iki de ayak. Eşi Ev hanımı olan işadamının, çalışıp hanımı için ömrünü feda etmesinden hiç bahsedilmez. Amaç kadınları fitnelemek. Istediğiniz kadar konuşun aşık olan insan eşine bağlıdır. Bir erkek eşi rahat etsin diye her tür fedakarlığı yapmak durumundadır (ve tabi evlatları için de). Ama siz ayaklarını yıkamak kölelik duygusunu, önünde diz çöküp oral seks yapmak ise ilişkiyi kuvvetlendiriyor diyorsanız buyrun devam hadi. Size karışmayanı müdahale edilesi zayıflar olarak görmeyiniz. Füdüt: okuyan, yazıyı orta yaşta bi amca yazdı sanacak. Ikinci flüt: imla
erkeğimin ayağını yıkarım diyen fakülte mezunu kız geçirdiği trafik kazası sonunda hayatını kaybedince gözyaşları sel oldu. kızın ölmeden önceki son sözlerinin hala sözümün arkasındayım olması cenazesine katılanların %99 unun erkek olabileceği ihtimalini getiriyor akıllara. yolun açık olsun harika insan seni asla unutmayacağız tüm yeni nesil erkeklerin kalbindesin artık.
gördüğünüz gibi öyle biri varsa da artık yok beyler dağılabilirsiniz.