bugün

erkek kolpa değilse gerçekleşen sözlerdir.
seninle evleneceğim.(çoğu zaman gerçekleşmez)
erkeklerin her durumda farklı tavır sergilediği davranış şeklidir. mesela;

- söz veriyorum canın acımayacak.
-seni bırakmayacağım. *
- bulaşıkları çayı içtikten sonra yıkayacağım hayatım, söz bak, gel çayı içelim rahat rahat. (çay bitmez, biterse uyku gelir, uyunur...)
mö, bir erkek, bir evde, televizyon karşısına geçmeden önce.
hep verilen ama hiç yerine getirilmeyen sözlerdir.

-seni hiç bırakmayacağım,
-seni hep seveceğim, gibi.
oğlum masayı kurun geliyorum. sabaha kadar içicez ya da batak oynuycaz. gibi devam eder ama ...

250 gram için satıldığınız çok olur.
aslında erkeklerin verdiği değil, bayanların duymak istedikleri ve erkekleri bunları söylemeleri için pasif yöntemle de olsa zorladıkları sözlerdir. yalan veya doğru olma durumu ise, yine o sözü zorla erkeğine söyleten bayanın beklentilerini abartıp abartmadığı ile doğru orantılıdır.
mesela;
-seni sonsuza kadar seveceğim (bkz: sonsuz)?
-seni kraliçeler gibi yaşatacağım (bkz: kraliçe)?
-akşama gelirken ekmekle sigara alacağım (bkz: gerçekçi)
-sağ salim geri dönücem söz veriyorum.**
not: sevmeye söz verilmesini istemek bence yanlış. eğer seviyorsa sizi, söz almanıza veya söz vermesine gerek yoktur. o zaman ayrılık acısı yaşayanlar için umutsuz bir söz benden gelsin.

- sen mutlu ol, söz seni unutacağım.*
(bkz: sonuçta erkeksin tabii)
evler, arabalar, tatil, yatlar, katlar, saraylar ve sınırsız seks.
inanılmaması gereken sözlerdir.
-sen beni bırakmazsan ben seni hiç bırakmam. (senin bırakmandan korktuğu için kesinlikle ilk hamleyi onun yapacağını belirten bir sözdür.)
erkek sözü diye bir tabir vardır. severim bu tabiri. ve inanırım. ben de bir entry'mde sizin için öleceğime dair söz verdim. hala arkasındayım verdiğim sözün. ancak (ama ve ancak la devam eden cümlelerin başı yalandır derler itibar etmeyiniz.) gelecek zamanla verdiğim bu söz üzerine hemen bir beklentiye girmeyin. ee hani gebermedi bu, şerefsiz demeyin. maalesef içimde hala allah inancı var ve intihar etmem çok zor ya da canım tatlı, nasıl yorumlarsanız. ancak kendimi öldürmenin bir yolunu bulacağım. bu da benim sözüm. ha bu seviştikten sonra olacak o da garanti. sonra zaten kendimi ölüme umarsızca teslim edebilirim.
tamam bugün gideceğiz. yani *
kişinin erkek olup olmadığını sözün gerçekleştirilmesiyle anladığımız sözlerle koşturulabilirler.
sözlüğün askerlik yap(a)mamış kullanıcısı olarak belirtmek isterim ki işe başladığım 2011 yılı itibariyle içinde yaşadığım kasaba köpekçileri hayatı bana dar etmeye yemin etti. şimdi bu gerizekalı, yetersiz kız peşinde koşacak iş vermeyin buna diye. halbuki hiç gerek yoktu çok çirkindim. askere alındığımda zaten 25 yaşındaydım o yaşa kadar kimse yüzüme bile tükürmedi. ben de inimde (karagahımda) kutsal duvarıma karşı 3 defa bağırarak söz verdim." sizden kız isteyen kim lan kasaba köpekleri. orospu kızlarınızı alın dört yol ağzı köpeklerine verin. öyle bir şey yaparsam beni atomlarıma ayırın" alkollüydüm ama önemsiz o dönem zaten her gün alkol alıyordum. bu sözümünde arkasındayım hiçbirinizden kız, karı, azmış nene istemeyeceğim. rahat olun.
seviştikten sonra gebereceğim merak etmeyin ama bu aşkla sevişme olacak. öyle orospularla değil tabii ki.
ulan o değilde ne boktan bir coğrafyadayız? temelli kurtulacaksınız işte benden yalandan verseniz nereniz eksilir?
tuttuklarini gormedigim sozlerdir.

-tek tas yuzuk alicaksin dimi bana hayatim?
+tabi ki canim.

(alamadi)

-askim balayina maldivlere gideriz dimi?
+tabi ki canim sen nasil istersen.

(goturemedi)

-askim evlenince bana her gun cicek alicaksin dimi?
+tabi ki hayatimin anlami.

(almadi)

kisacasi bu erkek milletinin hicbir lafina guvenmeyin. alayi kolpa, basit canlilar. daha evrimlerini tamamlayamadiklari her hallerinden belli.
güncel Önemli Başlıklar