(img:#1739152)
Normal olmayan durumdur.

Kadınları yalnızca cinsel obje olarak görmek vb durumlara iter.

Sevgiyi bitirebilecek düşüncedir.

Ama lanet olasılar sadece cinsel ilişki uğruna şekilden şekle giriyor ve kadınlarda bu abazalarla birlikte oluyor.

Bizde yalnız kalıyoruz.
+sex sex sex ??
-seeex, se se x sex se x sex s ex sex xxx
+sex xs edss sszwsez sexx sex.
-hmmm sexx sex sss.
+sex se x swex sex :/.
Kıçınızdan element uydurmayın.
Küçük baş büyük başı yönetir genelde tarihe bakın en ünlü kabadayılar, mesleğinin zirvesinde alimler hep kari kız ayağına bok yoluna gitmiştir.
Yapmayın etmeyin kadına kıymet verin ama dikkat de edin kimseyi kendinizden kıymetli görmeyin dedirtir.
Yav he he. Arta kalan zamanda da sayısız buluşları, eserleri, evreni geliştiren her haltı yapmış erkek cinsi. "Kadınlar ile ilgili" sadece sex düşündüğümüz doğru. Çünkü başka birşey düşündürtecek donanımınız yok.
Siz kızlarda verin erkeklere az cima eyleyin bak sorun ortadan nasıl kalkıyor.
he amk he, sabah kalkıyorum seks, yüzümü yıkarken seks, kahvaltıda seks, tuvalette seks, diş fırçalarken seks, evden çıkarken seks, asansörde seks, durakta seks, otobüste seks, ofiste seks, tabldotta seks, çay içerken seks, tavla oynarken seks...
balkona sigara içmeye değil seks düşünmeye çıkıyorum...
eve dönerken seks düşünüyorum, evde yine seks düşünüyorum...
uyuyorum seks düşünüyorum, arada uyanıp yine seks düşünüyorum...
hastalanıyorum seks düşünüyorum, hastanede seks düşünüyorum...
seksin süreklisi kadar süreksizi de düşüncelerdeki yerini kıskançlıkla korumaktadır.
her genç erkeğin başına gelir.
mastürbasyon sonrasını kapsamayan durum.
sizler ne zaman cinsellik üzerinden karizma yapmaktan vazgeçeceksiniz? ne zaman cinsellik benim için o kadar da önemli değil triplerinizden vazgeçeceksiniz? ne zaman bir sözlük kızı çıkıp ''evet her gün burada am ile göt ile ilgili yazılanlara demediğimi bırakmıyorum fakat bir yandan da amım cayır cayır yanıyor'' itirafında bulunacak? hadi bekliyoruz...
daha cok sarilmayi dusunuyorum ben.
saçmslamayın. yok öyle bir şeyks.
saçmalamayın,her göt öyle değildir.
öyle olmayan memeler de var.
ne varmış bunda sonuçta erkegiz.
kadın sanki düşünmüyor ?!

ortalama her 20 dakikada bir erkeğin cinsel organını düşündüğü bilimsel olarak ispatlanmıştır.
görsel
he amk sabah akşam birilerine geçirmeyi hayal ediyoruz. başka derdimiz yok . vizeler, finaller, bütünlemeler mühim değil mesela; para hiç önemli değil; sevgi, aşk yalan şeyler tek önemli şey var tek gerçek var o da seksssssssss. hadi şimdi çok konuşmayın meme açın sanki bende yok amk.
yok daha memeler.
görsel
Buna kadın ve erkeklerin demek daha doğru.

Ama öyle bir hale gelirsin ki ne seks ne ekmek düşünürsün.
(bkz: cool story bro)
görsel
Kızların sürekli çikolata düşünmesi gibi bişey.