bugün

erkeğin orospusu lafına can veren önermedir.
yalan seks hikayeleri dışında pek değillerdir.
doğru olabilecek önermedir; ancak bizim yaptığımız dedikodu, karşı tarafın saf kötülüğünü istemez. kadınlarda ise genellikle %100e vuran bir fesatlık söz konusudur.

(bkz: quality over quantity)
doğru ama erkekler sadece belli konularda yapar. kadınlar her konuda. bir erkek bir saat perde konusunda dedikodu yapmaz.
kadınlar var oo bir konu var önemli değil konuş dur.
kesinlikle doğru önermedir.
kesinlikle desteklediğim bir gerçektir. kadınların dedikodusu genelde safçadır döner dolaşır yine onları bulur. ama erkeklerinki çok sinsicedir. saman altından iyi su yürütürler. yüze gülüp arkadan demediklerini bırakmazlar. namustan tut ailene kadar cv'ni dökerler ortaya.
karı gibi dedikodu yapan erkekler, kadınlardan daha dedikoducudur.
sürekli kızlardan bahsettikleri dedikodulardır. kendi aralarında liste yaparlar en seksi kız kim diye.
Neden bilmiyorum en yakin arkadasimin emekli ogretmen annesinin en iyi dedikodu arkadasiyim. Ustelik sadece dinliyorum ve arada hmmm liyorum. Bu ne lann?
kız konusunu geçtim erkek arkadaşlarının dedikodusunu yapanlara bile rastladım ben. yine de genelleme yapmamak lazım. bunun kızı erkeği yok. kişilik meselesi.
kadın zırvasıdır. bak burda bile dedikodu yapıyorsunuz!
bazı konularda cidden doğruluk payı vardır. kızların saçlarını başlarını, giyim kuşamlarını ve özellikle yağlı boya gibi makyajlarını aralarında oturup seyrederek eleştirmeye bayılırlar. hatta bir gün onların arasında oturursun, unuturlar yanlarında olduğunu ve acımasızca dedikoduya başlarlar. o günden sonra tırnağının uzunluğundan tut giydiğin iç çamaşırının askısına kadar dikkat edersin.
tam olarak doğru olmayan önermedir. tamam bir ortamdan kız gider gitmez ayy bensunun saçları nolmuş öyle demeseler de sürekli de ingiltere liginden konuşmaz ya bu adamlar. hadi hadi.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
Bir arkadaşımla bunu kendime kanıtlamış oldum.
Kızlar genetik olarak bir hadise duyar ve duyduğu anda hemcinsiyle paylaşma gereksinimi duyar. duyulan hadise konuşulur, konu konuyu açar çenelerden duman çıkar falan derken herkes elden geçirilir.

ama erkek öyle mi?
Erkek biriktirir. bütün mevzular biriktirir bir araya gelince biriktirilen mevzular oraya kusulur, fikir alışverişleri falan derken çabucak kapanır.

erkeklerin yaptığı dedikoduysa kızların yaptığı bildiğim soykırım mınagoym.
bir erkek olarak itiraf ettiğim hede. deli gibi dedikodu yaparım şerefsizim.
gerçek olmayan birşeydir. kadınları geçemeyiz bu konuda. he bazı dediloducu erkekler var ama istisna onlar.
dedikodu, insanların aralarında konuşacakları şey kalmadığı zaman yapılır. erkekler en kötü ihtimalle futbol konusunda muhabbet edecekleri için kadınlardan daha dedikoducu olması imkansız gibi bir şeydir.
Öyleler öyleler de bir de kabul etmemişleri yok mu...