bugün

erkklerin kızların dünyalarına haleti ruhiyelerine fikir ve düşüncelerine yönelik öğrenmek istedikleri sorulardır. alın amk, hep dis güçlerin oyunu şöyle kaba böyle kıro kadını aşağılıyor deyip durdunuz. en azından anlamaya çalışıyorum.
"Türk Kızı" felsefesini hanginiz buldu? Hani şu ilk adımı erkek atacak vs. gibi özellikleri barındıran felsefeyi!
neden evli erkeklere karşı zaafınız var? yani bekaretine çok önem veren bir kız bile evli erkek karşısında her şeyini verecek düşünceye nasıl geliyor? kendi yaşıt ve denginizdeki bekar erkeklerden çok evli ve mutlu bir yuva süren erkekleri tercih etmenizin asıl amacı ne? yoksa hayattaki amacınız sizden daha mutlu kadınları daha kötü duruma mı getirmek? onların mutsuzluğu sizin mutluluğunuzdan daha mı önemli? hı?
pembe kalp şeklinde sıçıyorsunuz diyorlar doğru mudur?
ya belirsiz bir gelecek için bu güzel andan vaz geçeceksin yada bu gece kahramanım olcaksın.
(bkz: #20710484)
her şeyin sonunu düşünmek yerine yaşamaya başlamayı denediniz mi hiç?
hacım pardon bu g noktasına nasıl varırım?

edit: cevap olarak camiyi geçince kime sorsan gösterir dese ya. ahahahahahahha *
bi keresinde "neden vurduruyor sunuz?" demiştim,

cevap; "vuramadığımız için" di, öyle göt oldum ki o gün bugündür kızlara soru sormuyorum.

kızlara sorulan sorulardır.
dışarıda başka bir bayanı niye süzersiniz...
kaşar olmak zevkli mi ?
sorulan sorulara bakıldığında erkeklerde ciddi anlamda bir bilgi kazanımı olduğu gözden kaçmıyor...

eskiden ''kızların idrarları gerçekten pembe mi?'' tarzı soruların havada uçuştuğunu düşününce insanın ağlayası geliyor.
Gizlar gizlar gelem mi?
sizin bu adamlarla derdiniz ne?
erkeklerle demiyorum adamlarla diyorum...
erkeklerin adam olan kısmıyla ne derdiniz var?
Cok zaman bisey merak etmedim ama şu ilginin neden bu kadar önemli oldugunu kavrayamadim. Neden ki..
Ve hatta niye?
ego tatmini diye niye iyi adamları üzüyorsunuz lan. zamanında ibnenin teki sizi üzdü diye bizim suçumuz ne olm?

"iyi insanlar olmamıza izin vermiyorsunuz"*
Neden size değer vermeyenleri seviyorsunuz hep ve neden size değer verenleri aşırı değer veriyorsun deyip bırakıyorsunuz?
Neden efendi adam yerine pic adamlari tercih ediyorsunuz?
Bazı soruların cevapları için inceleyin. Gayet güzel sorular, gerçek cevaplar, gerçek kadınlar.
http://basgann.com/catego...nn-ozel/kadinlara-sorduk/
Neden bir erkeğin yaptığı yanlışın hesabını tüm erkeklerden soruyorsunuz? Bir tek siz mi acı çekiyorsunuz?
niçin? evet.
Cevaplayacağım sorulardır. Gün aymadan uyuyamıyorum sabaha kadar uğraşabilirim sorularınızla.
Bize sorcaginiz sorulari sormadan once düşünseniz cevabını bulcaksiniz.
Daha soru sormadan kezbanlığa başladınız amk. Kezbanlık yapmadan duramıyor musunuz?
Beni begenmeniz için ne yapmalıyım?