bugün

Ergenlik döneminde başlayan abazanlıkları.
abazalıkları tabi ki de.
bir de bazıları var ki söylenen her şeyi bana asılıyor olarak anlar. ''üff snne be slk s. s.'' tarzında.
bazılarınız çok barzo.
bunlar olmasa iyi insansınız aslında...
Sabah ereksiyonu, ev arkadaşımı karşı cinsten secmedigim için pişman olma sebebimdir ayrıca.
başlı başına varlıkları.
Tanıştığı ilk gün ev muhabbeti yapan erkektir. ilk görüşmede evlenmek isteyen bir kezban' la bağlantısı var mı araştırılması gerekir.

Bir diğeri ise; Yanağı ağzının içine komple alarak, şap diye ses çıkarmasının yanı sıra bir de ıslaklık bırakmasıdır. bu ne biçim öpmek dedirtir. serin sulardan kızgın kumlara savrulmak gibidir.
(bkz: kadınların iğrendikleri erkek tipleri).
ateşli bir lezbiyen olmalıdır.
yerlere tükürmeleri.
- kendilerine bakmayıp, partner olarak güzel bir bayan istemeleri.
- cebinde para yokken, kız arkadaşında ben para almam egosu. yok ulan işte alacaksın!
- cinsel birlikteliği olduğu sevgilisinin(evlilik öncesi) artık bu benim malım gözüyle bakması...
tek taş yüzük tipi pahalı hediyelerin takdimine evlenme teklifi, aynı hediyenin masrafının elden nakit olarak verilmesine orospuluk diyebilen kişileri de içlerinde barındırmaları. Böyle böyle evlilik kurumunu yozlaştırmada pay sahibi olmaları.

(bkz: resmi sevişme onayının adına evlilik demek)
genelleme yapmakta eşeğe itfaiye hortumu dayayanların yaptığı iştir. bir erkekten iğrenmeyi anlarım. keza benim de iğrendiğim erkekler mevcut. ama bütün erkeklerden iğrenmek nedir? sevgilinden, babandan, amcandan, hatta erkek olan köpeğinden fln da mı iğreniyorsun yani? bsg amk sinirlendirme beni!
temizlik kurallarını hiçe saymaları!!!
'erkek olmuslar ama adam olamamislar' gayet açik anlatdim sanirim.
erkeğin makbulü,
sigara, para, karı kokanıdır.
kaba davranırsın, ''kaba erkek mi? iyhh'' derler.
çok sakin, nazik davranırsın, ''öff kız gibi erkek istemem'' derler.
si.tir edin siz bu kadın milletini. konuşup konuşup sonra si.tir boktan bir herifle evlenip, bir ömür asosyal bir hayatın insanı olurlar.
(bkz: en ideal erkek kendine güvenen erkektir)
özünde efendi bir insan olup kendilerini türk kızını begenmeyen, çapkın erkek olarak göstermeye çalışmaları. tiksindirmez belki ama güldürür.
Slip mayo giymeleri.
çok sevdiğini söylemesi ama bunu aslında sadece size söylemiyor olması. daha iğrendirici ne olabilir ki...
Burnundan çıkardığı pisligi top şekline getirip biryerlere fırlatması.

Bu fazla iğrenç oldu.
haketmeyen kadınlara gereğinden fazla değer vermeleri.*
hemcinsim diye demiyorum bazılarının hayvanlıklarından nefret ediyorum. ama kızların tercihi onlardan yana oluyor ne hikmetse artık.
penislerinin olması. hiç ilgi çekici değil.
reddedildiğinde çirkefleşmeleri. ya da psikopatlığını göstermeleri.
bir erkek olarak ağır kro davranışı olan erkeklerden tiksiniyorum, efendiler neden tercih edilmez ki? Kısacası ağır kro davranışlardır.
herhangi bir insandan iğrenme sebeplerinden çok farklı olmayan sebeplerdir. erkek için en dikkat çekeni am budalası olmasıdır. onu da çoğu dişi anlayamaz kolay kolay. o kadar saftırlar ki gözlerinin içine sokmak gerekir am peşinde koştuğunu birinin.