bugün

erkeklerin bazı zaaflari iğrenmek eyleminin nedenlerindendir.objektif bir gözle bakabilen erkeklerin bile bu konuya hak vereceklerini düşünüyorum. aklını cinsellikle bozmuş hasta beyinlerin bu tür genellemelere sebebiyet vermekte üstlerine yoktur.
* defalarca aldatilmis bir kiz olmak. olasi bir neden.

* lezbiyen olmak. gayet gecerli bir neden.

* kucukken topunun insaata kacmasi da olabilir. bilemedim.
feminizme gönülden inanmak. hakikaten inanırsan belli bir zamandan sonra beyin fonksiyonları yavaşlıyor ve tüm erkekleri düşman görüyorsun. tabi beyne pek zarar veriyor ancak erkekleri küçümserken yaşattığı duygular paha biçilemez+miş.

(bkz: bırakın bu işleri)
aslında toplumun erkeğe yüklediği rolün benimsenmesinden iğreniyoruz. yoksa nefret edilen şey y kromozomu değil.
önce güzellikler yaratıldı ardından tanrı, bu güzellikleri çok gördü ve şehvetle gelen tuzakları yarattı. kadın tuzaklara düşmeyi kendine yediremedi. erkek ise tuzaklara bile bile girmeyi seçti. *
1)parfum,deodorant gibi kavramlardan bi haber olması.
2)sigara kokması
3)ders arasında sigara içtikten sonra pat diye kızın yanına oturması

ve sahne şöyle devam eder
Kız : ayyy ya Fatih sigara kokuyosuuunn
Fatih : sigara içtim ya ondan olmasın?
kadınların da insan olduklarını unutmaları başlıca nedenlerdendir.bazılarının* sadistliklerini yansıtıp feminizm yakıştırmaları yapmalarıdır.
klozetin içine değil de kenarına işemeleri..
erkek olmaktan önce insan olduklarını unutmaları. erkek olmayı üstünlük saymaları. kimilerinin ise kendi edepsizliklerine kılıf uydurmak için mütemadiyen karşı tarafı suçlaması.
(bkz: hayvansın rıza)
kolsuz atletle etrafta dolaşmaları,ter kokmaları direkt iğrenme sebebidir.
sözlükte, kronolojik olarak dişil güruhun çağıl çağıl aktığı garip bir ruhsal durum.

(bkz: erkeklerden soguma nedenleri)
ile başlıyor,

(bkz: erkeklerden nefret etme nedenleri)
ile devam ediyor,

(bkz: erkeklerden igrenme nedenleri)
ile son halini alıyor.

gelecek program
(bkz: erkekleri öldürme nedenleri)
(bkz: ne cinsmişin be abi sen)
- zorluklar karşısında kaçmayı seçmeleri.
- mantığımı kullanıyorum ayaklarına bürünüp saçmalamaları.
- duygusuz oldukları söylendiğinde, '' sen öyle san '' demeleri.
- gereksiz yerde kendilerine olan güvenlerini insanın gözüne sokmaları.
hart hurt efekleriyle yere tükürmesi.
dişlerde nikotin lekesi...
(bkz: Kadın olmak)
ayakta işeyebilmemiz,
regl olmamamız,
hamile kalma riskimizin olmaması,
çocuk doğuramıyor olmamız,
ev işlerini bizim yapmamız şeklinde bir teamül olmaması,
araba kullanamamalarıyla, teknoloji cahili olmalarıyla dalga geçilmesi vs.
tuvaletten çıkarken el yıkamamak, direksiyon başında burun karıştırmak, küfürlü konuşmak, pis tırnaklar, ter kokusu, ağır parfüm kokusu, jöleli saçlar, küpe, üç düğmesi açık gömlekten görünen altın zincir, konuşurken ellerini-kollarını oynatmak, bacaklarını açıp oturmak, bakımsız dişler.
A DAN Z YE HAYAT KADINLARI HAKKINDA HER ŞEYi BiLMELERiDiR Ki BAZILARI SÖZLÜKTE BiLE BiLiNiR DURUMA GELMiŞ. **
çıkacak madde sayısının erkeklerin kadınlardan iğrenme nedenlerinin 10'da 1'i kadar olacağı kesindir.
tek sebep (bkz: universiteyi orospu olarak bitiren kiz) başlıklarına destek veren hiçbir işe yaramamasına rağmen kendilerini namus bekçisi sanıp kendine bakmadan ona buna çamur atan bir baltaya sap olamamış ademoğlu ve ona yaranmaya çabalayan (ki çoğu da başarır) bir grup xx kromozomLu havvakızLarımızdır.
burada sayılan bir sürü maddenin kadınlar için de geçerli olabileceği durumlar var, mesela sararmış dişlerinin olması, yağlı saçlarının olması, kıro olmaları vb. ancak bir şey var ki gerçekten ben bile erkekliğimden utanıyorum.

(bkz: tecavüz)
(bkz: sapıklık)
(bkz: sapkınlık)
kadının hoşlandığı erkeği elde edememesi.

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)

(bkz: erkek yazarların oltasına takılan bayan yazarlar) * *
istisnasız hepsinin tiksinç bir ayak kokularının olması.

yine de seviyoruz kendilerini.
okunan entrylerde birebir eşlenenler bulunduğu halde aaa biz değiliz diyip kendilerini kandırmaları da olabilir.