bugün

entry'ler (118)

dokuz eylül hastanesindeki ayaz bebek

Dokuz Eylül Hastanesinde doktor olmadığı için son 1 hafta ömrü kalan bebektir.Başlığı açan varsa görmediğim için açtım. Umarım birileri el uzatır

ruskekosu

Kedileri ezmekten ve kedi ölüsü resimlerine bakmaktan zevk alan insan olamamış şerefsizin önde gidenidir.Acil tedavi olması lazımdır.Girip entrylerini okuduğunuzda durumun ciddiyetini çok daha iyi kavrayacaksınız.

sözlük yazarlarının itirafları

ruskekosu nickli yazarın acil psikiyatriye yatırılması lazım kesinlikle hayvan öldürüyor.Insan musveddesi sürekli kedi öldürmekten bahsediyor.Çıldırıyorum artık.

Şu yukarda rus kekosu adlı şerefsiz hayvan düşmanı sürekli burda hayvan ezmekten kedi öldürmekten bahsediyor bir Allah'ın kuluda sesini çıkarmıyor ya.Yetti artık be.

4 5 aylık yavru köpeğe tecavüz eden iğrenç mahluk

Ayhan Şanlıtürk isimli mahlukat daha küçücük savunmasız yavru köpeğe defalarca tecavüz etmistir.Tecavuz goruntuleri mevcuttur.

Resim yüklemeyi beceremedim.Biri yardimci olursa olayla ilgili fotografları yuklemek istiyorum

fox haber izleyenlerin vatan haini olması

başlığı açanda iftiracıdır.evet bunca insana iftira atmak ne peki suç olmasada hakarete girmez mi..e o zaman seninde iftiracılıktan hakaretten içeri atılman lazım diye toplanalım bir güzel.var ya şu beyni kullanın diye veriyorlar.zahmet oluyor ama demi doğru haklısın.

11 mart 2018 özel türk jetinin iranda düşmesi

Çok merak ettiğim iki şey var.Ölenler için özel jetiyle Dubai'ye gitti diye nefret kusanlar size soruyorum acaba sizin o imkanlarıniz olsaydı ve babanızın jeti olsaydı ya ülkede çok fakir var ben binmiyim baba senin jetine ben ekonomi biletiyle gidecem mi diyecektiniz? Eminimki aynı imkanlar sizde olsaydı tuvalete bile jetle giderdiniz o da ayrı mesele.Ikinci sorum bu koskoca holdingin bi sürü şirketi vardır e dolayısıyla bir sürü çalışanı vardır.Bunca insana ekmek yediren,iş veren insanın evladı için bu sözler söylenir mi? Ben o yüzden sizi anlamıyorum.Eğer cevap verirseniz anlayacağım...

Bunca yıl sonra okumaya ara verip tekrar üniye başlamamdan dolayı şu an benden yaşça kücük insanlarla okumak zorundayım.Bariz zor gelmeye başladı ama.Bugüne kadar okulu bitirmemenin pişmanlığı nasıl buram buram bilemezsiniz.Buna ek olarak sıkıcı monoton bir hayat.Boğuldum.Hatta böyle avazım çıktığı kadar bağırasım var.

gediz elektrik soygunu

Bugün itibariyle elime geçen elektrik faturam 147.60 tldir.Benim kullandığım tüketim bedeli 77.46 tlyken Gediz Elektrik firması dağıtım bedeli olarak 41.48 tl kdv 22.52 tl ve diger katki paylarını ekleyerek faturayı 2 katına çıkartıp resmen sahtekarlık yapmaktadır.Benim kullandığım bedelin yarısından çoğunu nasıl dağıtım bedeli olarak isteyebiliyorlar ve nasıl faturayı 2 katına çıkartıyorlar.Bu resmen soygundur.Ben tek başıma yaşayan öğrenciyim.Bu faturaya aklım almamaktadır.insanların 3 kuruşuna göz diken sahtekarlarsınız siz.Tek kuruşumu helal etmiyorum.

orucun sağlığa zararlı olduğu gerçeği

Burda din iman diye zırvalayanlar bu soruya cevap istiyorum acil hemde.Butun gün yemeyipde aksam restoranlarda ve evlerinizde kıtlıktan çıkmıs gibi abanipda sonradan biz açın halinden anladık yeaa demenin mantığını açıklayın bakalim.Acaba hangi aç yoksul sizin gibi akşam çeşit çeşit hazırlanmış yemekleri yiyor tıka basa hangi aç restoranlarda 100 200 verip bunları yiyor.Siz kimin halinden anladınız bir anlatın hadi ...

kadınların nefret ettiği erkekler

Çok konuşan,dedikodu yapan,ağırlık nedir bilmeyen erkek tipleridir.

Kendinden başka kimseyi düşünmeyen bencil ve pis insanlar.Yeterin artık.Bu lanet dünya sadece sizin etrafınızda dönmüyor lan.Yeter be.

uykunun tutmaması

Her gece başıma gelendir.Tam uyuyacağım derken aklıma gelenler midir acaba sebep?

sözlük yazarlarının ruh halleri

Bok çuvalı gibi.Evet aynen öyle.

gecenin sözü

Onun bir sevgilisi varmış artık.

zirzopbey

Canı sıkılıyor olabilecegini düşündüğüm yazar .

yazar nickinden burç tahmin etmek

mbaguc : ikizler

ben bu yazıyı sana yazdım

Bizi bitirdin.
Bitmemize sebep oldun.
Aramıza bin tane engel soktun.
En önemliside herşeyin suçlusu iken hala bir gram vicdan azabı hissetmiyorsun ve için sızlamıyor ya işte tam da bu yüzden senden nefret ediyorum.
Ve sen bunu bilmiyorsun.

recep tayyip erdoğan ın sözlükte alacağı nick

Görünmez olmak isteyen uzun adam.

herkes nickine yakışanı yapsın

O zaman fazlaca içeyimde ayık kalmıyım bari.
Zaten bu hayat ayık çekilmiyor.