bugün

komik diyen kızlar zaten yakışıklı bulduğu erkeğin esprilerini komik görüyorlar o yüzden tip önemli.
giyim tarzı ve konuşması çok daha önemlidir.
önemlidir. bazıları için kişilik ya da karakter ağır basabiliyor olsa da her kız tipe önem verir.
Önemlidir, ama tek başına değil. Zengin ve kaslı da olmak gerekir aynı zamanda.
Yakışıklılık görecelidir ve zekadan önemli değildir. Bakımlıysa ve kendini geliştirmişse sorun olacagını sanmıyorum.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Önem verilen kriterlerden biridir. Şekilci olmamak lazım yinede.
değil. vicdanı olsun ama. ben bugün bunu anladım.
ilk aşamada önemli görünüyor, çünkü fiziksel duruş, vücut yapıs vb. kadınlar için önemli, bunu kendi ağızlarından söylüyorlar. Fakat,

( bkz:http://basgann.com/erkegi...ucudundaki-en-cekici-yer/ )
( bkz:http://basgann.com/kadinl...ilk-bakista-nelere-bakar/ )
Hiç önemli değil. Olsa ben sap kalmazdım.
vücuttan daha önemli değildir kadınlara göre.
Tabi ki önemli;
Patates kızartması yemek gibidir aşk gençler...
Patates sevebilirsiniz,severseniz yersinizde zaten..
Erkek patates gibidir.Haşlaması çirkin erkek gibi olur,sadece diyetteki kadin yer.Ama kizartmasi yakisikli erkektir avmlerin üst katlarindaki bakimli kadinlar yer..Ketçapli patates kizartmasi isin nirvanasidir zaten..
Önemli bir avantajdır. Yakışıklı adamlar bir ortama girdiklerinde fark edilmek için ağır ağır sağa sola bakarak yürürler. Kızlar da onun kendine gûvenen biri olduğunu düşünürler. Al şimdiden iki artısı oldu.

Ben çok iyi bir insanım çok güzel severim zekiyim de kültürlü olduğumu da soylerler ama ilgi çekecek kadar yakışıklı değilim diyenler ne yapsın bu durumda. Kızlar tercihini yaptı bir kere.
Yakışıklılık güzellik gibi değildir. Yakışıklılığın sınırları güzelliğe göre daha belirsizdir.

O yüzden kadınlara göre yakışıklılık kriterleri oldukça değişkendir.
Yani kadın sevdiği zaman erkeği yakışıklı görebilir - diğerleri görmese de-

Bu yüzden çok yakışıklı olmak ilk izlenim için önemlidir. onun dışında yakışıklı bir erkekle boy göstermek belli bir süre insana zevk verir.
Ama eğer kişiliği bozuk ve akıllı biri değilse uzun sürmez.
gerek erkek gerek kız yüzüne bakılabilir düzeyde olsa yeter bence göre göre eskisi kadar güzel/yakışıklı gelmez alışırsınız zaten.bu tür şeyleeri ilk kriter yapan da gitsin kumda oynasın.
cevabı duruma göre önemli olan soru. şahsen duygular vs.klişesine girmeyeceğim.yıllar evvel rahmetli babaannemden bir anekdotla özetleyeceğim. ''paralı pullu herif bulman zor kızanım, bari güzeli olsun da tatlı tatlı bakar, kıpır kıpır yatarsın koynunda.ömrün uzar' demişti. (bkz: yatamadı)
Bakimli ve eli yuzu duzgun olsa yeterlidir. illaki yakisikli olacak diye kural yok. Ne yakisiklilar gorduk icinde insaniyet yoktu. Sevgi yoksunu, bencil, simarik ve ukala... Yakisikli diye tolerans gosterilmez bir insana.
Demem o ki bence yakisiklilik onemli degildir.
Tabii ki de önemli. Nasıl ki bir ürün alırken dikkatimizi çeken önce ambalajı ise kadın-erkek ilişkilerinde de bu böyledir. Ha bakarsın içi boş veya bayat çıkar o ayrı mesele. Ya içini sen dolduracaksın ya da çöpe atacaksın.
önemli ama çok değil, ciddi anlamda söylüyorum dış görünüşten daha önemli bir sürü şey var. parayı da kastetmiyorum.
(bkz: önce insan olsun)
Erkek milleti kızlarda sadece tipe önem verdiği için böyle düşünür. Halbuki böyle değildir. Tip elbette önemlidir ama kızlar, en azından benim gibileri, erkeğin farklı özelliklerinden etkilenir. Mesela ilk bakışta çok çirkin görünen bir erkek öyle bir konuşur, öyle bir güler, güldürür ki vallahi hayran kalırız. Bir erkek zekasıyla çok rahat etkiler aga. Açık ve net. Ama mesela başta bakıp da "vay anasını bee" denilen erkeklerin bir yavşak olduğunu fark etmek kadar da kötüsü yoktur. Kızları yavşayarak elde edemezsiniz beyler. Yaklaşım tarzı da önemli şimdi. Yani demem o ki erkeğin etkileyiciliği mesele. Erkekler sırf kız bi içim su diye ne kadar aptal da olsa o kızla beraber olur. Ama bizim için durum tamamen farklıdır. Aklınızda bulunsun. Lazım olur.
ağzı laf yapmıyorsa hikayedir. he ikiside mevcutsa korkunç bir haldir. kendimden biliyorum.
Kızın sizle muhabbete başlaması için yakışıkli olmanız en azından çirkin olmamanız gerekmektedir ondan sonrası karakterde bitiyor.
Bakmaz diyen kizlari gordukce guluyorum sadece.ulan hanginiz fakir ve tipsiz bir erkekle beraber oldunuz sirf karakteri iyi diye ?
kendimden biliyorum, değil. eli yüzü düzgün olmakta fayda var ama.
Değildir. Yersen.