bugün

*Erkekler daha küçük yazılmış yazıları kadınlardan daha iyi okuyor.
*Erkekler dakikada 11 defa, kadınlar ise 19 defa göz kırpar.
*Erkekler de tıpkı kadınlar gibi süt emzirebilmektedir fakat çok olağanüstü durumlarda bu gerçekleşebilmektedir.
*Erkekler her gün 10 milyon civarında sperm üretirler. (Bu miktar tüm gezegeni 6 ayda yeniden insanla doldurmaya yeterli ölçüdedir).
*Erkekler kadınlara göre on kat daha fazla renk körü oluyorlar.
*Erkeklere yıldırım çarpması olasılığı kadınlara göre 6 kat daha fazladır.
*Erkeklerin yüzde 55’i tuvaleti kullandıktan sonra ellerini yıkarlar.
*Erkeklerin hayatları boyunca tıraş olmaya ayırdıkları vakit, ortalama olarak ömürlerinin 6 yılına tekabül eder.
* Erkeklerin üzerine, kadınlara oranla 5 kat daha fazla yıldırım düşmektedir.
Dişinin zıddı.
Dişinin zıddı.
entryleri okuyunca düşündüm de ne kadar adi ne kadar şerefsiz bi canlıymışık biz yav.
Hemcinsim diye demeyim diyorum ama harbiden bazılarınız çok salak oluyor. Yapmadığınız şaklabanlık kalmıyor,prensipleriniz olsun birazcık.
ikiye ayrılır.

1-dan bilzerian
2-tolga zengin
Çoğu boş adam boş. Yobaz ve muğlak. Bu adamlar yüzünden. Kadınlar bizi de öyle sanıyor.
rehberim silindi diyerek numara isteyen uyanık canlılar.
Kadınlardan üstünlerdir. Aksini iddia eden acizdir. Her yerde böyle bilinir ve doğrudur.
Kadınların her zaman çıldırttığı ve kanser ettiği varlıklardır.
--spoiler--
abartma be oğlum, sen de...
--spoiler--
sikko bir karın ağrısı yüzünden kimseye sanki dünyanın en acılı şeyini yaşıyormuş gibi trip ve şekil yapmayan insan türü.
görsel
keşke benden başka hiçbiri olmasaydi tüm kadınlar benim olsaydı.
Dünya üzerinde bir ırk.

Cins bir ırk.

Adına baba dendiğinde şiddetle,
Adına koca dendiğinde eziyetle,
Adına kardes dendiğinde can yakan bir nankörlükle

Kadın kişisine hayatı zindan etmek eylemini hakkıyla yerine getiren insanciklar.

Kardeşimi, kocami ve babamı çok seviyorum ama... en çok da onlar yakıyor canımı arkadaş ya...
insan türü.

ağzıma sıçtılar, ağzıma.
ütopya online çok kazançlı bir çiftlik sitesidir.
sadece kaydolmanız yeterlidir.
hemen kazanmaya başlayın.
depo yok
ödeme puanı yok
istediğin zaman paranı çek https://www.utopya.online...ydol.php?davet=b14cfd329a
Vurduranı makbuldür.

Kızlar vurduran erkeklere bayılıyor.
Bir sezen aksu şarkısıdır.
Vurdurmaları gerekir.
Taşaklılardır.

Taşak, bir üretim yeridir, olmasa da depolama için kullanılır. Yetersiz tıp bilgimle, taşakların spermle alakalı olduğunu kavrayacak kadarım. Hatta spermlerin soğukta kalması ve bozulmamasının sağlanması için taşakların dışarı doğru sarkması da bir tesadüf değildir.

Taşak geçmeden, kız erkek ayırt etmeden özgürce yaşamak gerekir.
Biraz salakçalar.

Her gün full makyaj, hafif pembemsi rujumu sürüp giderim işe. Bugün o kadar üşendim ki, fondoten dahi sürmedim. Yüzüm soluk durmasın dedi kopkoyu bordo bir ruj sürdüm.

Bana diyor ki; sen bi değiştin. eskiden makyaj yapmıyordun. Böyle giderse kaparlar seni burada söyleyeyim *

Ilk makyajım 30 dk, bugün ki 2 dk...
Ömür törpüsü... Hele bir de trip atan versiyonu varsa elinizde zararına satış, hemen!
aslında hallerine üzüldüğüm basit donanımlı varlıklar. bi tane düşürebilmek için her gün sosyal medyada attırı vıttırı 450 hatunun olur olmadık fotoğraflarını beğenmek, altına " vaay güzel olmuşsun " türünden kendisinin bile inanmadığı ama hatunun hoşuna gidebilecek mesajlar yazmak, dm'den konu açmaya çalışmak, story'lere ayrı ayrı yetişerek hatundan kopmamak falan gerçekten yorucu olmalı. üstelik o beğenilerin de bir getirisi olacağının garantisi yok.

gerçekten talihsizler bir çoğu. sende tırmıklayabileceği bir şey bulduğu zaman hatun kendi geliyor zaten.
basit olduğum doğrudur ama sonraki yazdıklarına katılmıyorum.
güncel Önemli Başlıklar