bugün

erkekler nefes alsın yeter mantığıyla hareket ettiği için tipe önem vermezler.
(bkz: misilleme yaptım yer misin)
doğru önermedir. memesi büyük ve dolgun olsun gerisi önemli değil. evet.
kadınlarla ortak yönleridir kadınlar da tipe önem vermez önemli olan tek şey para kazansın yeter dir
erkekler tipe önem verirler. ama uzanamayacağı ciğere mundar demekte de üstlerine yoktur. bir erkek olarak söylüyorum. fakat çok düz bir insan olduğumdan dolayı ben tipe önem verdiğimi direk söylerim. kız arkadaşım kilo alırsa "biraz zayıfla" derim.
yanlış önerme, verirler.
(bkz: genelleme göt gibidir herkeste bulunur)
yalandır.

yalan abi, ben veriyorum tipe önem. kadınlar da tipe önem veriyor, kimse kimseyi kandırmasın.

hem çok normal bir şey bu, tipe önem vermek sanki düşük iq sebebiymiş gibi görünüyor. yok öyle bir olay kardeş. içgüdüsel bu olay. çiroz gibi bir erkek ile kız niye evlensin? veya kara kuru bir kadın ile?

evlenir yine evlenmesine ama istediği, hayalindeki kişi o değildir. bunun sebebi de içgüdüsel dediğim gibi. sağlıklı, kaliteli yavrular elde etmek için iki taraf da mümkün olduğunca iyi bir seçim yapmak istiyor. olay bu yani.
erkekler önce fiziksel görünüşle kadınlara yöneldiklerinden yanlıştır.. hiç çirkin (kendisine çirkin gelen) bir kızla tanışmak isteyen erkek görülmüşmüdür mesela.
doğru önermedir. memeye önem veririm ben.
vucudu güzelse bır (bkz: kese kağıdı) yeter.
yanlış önermedir. ben tipe önem vermem, iç güzelliğe önem veririm diyorsa ya evde kalmıştır, ya güzel olan kız arkadaşı tarafından terk edilmiştir ya da çirkindir. bugüne kadar böyle bir erkek ile karşılaşmadım, şayet böyle bir erkek var ise ( ki olduğunu düşünmüyorum ) tanımak isterim ( düşüncelerini öğrenmek için ).

not: bayan değilim.
(bkz: yuh artık)
aslı astarı olmayan iddiadır.
esasında nefes alması kafidir. öyle pislik aşağılık yaşam formlarıyız yani... o derece.
ben tipe değil, vucud rengine önem veririm.
gün gelecek yüzede bakıcan yani şahsen tipe önem veririm.
küçük bir azınlık için geçerli olabilecek tespit.

ama alternatifi varsa zor.
bir kadının erkeği gördükten 2.5 salise sonrasında 'evet' mi 'hayır' mı diyeceğini bilir.
erkeğin çoğu zaman seçim şansı yoktur.
veya o kadar zekiyiz ki 2.5 salise filanda sürmüyo direk eveti basıyoruz amınakoyayım.*
her erkeğin katılmayacağı önermedir. *
beyin okuma gücü yoksa eğer, yalan önermedir. ne yani baktığınız kızın kafası güzel mi, beyni size uygun mu değil mi diye mi bakıyorsunuz. yoldan geçen kıza gözünü ve diğer organlarını dikip bakarken.
Yine genelleme.

Hayvana tecavüz eden erkek de var, adriana lima ile evli olan erkek de.

Şimdi gel de bu ikisini aynı kefeye koy. Mümkün değil.
tipe değil de vücuda, hatlara, beyazlığa önem verir.
- aşk varsa doğru önermedir.

erkekler kadınların yalnızca yüzüne ya da fiziğine aşık olmaz! ne istediğini ve onları elde etme yollarını bilen, kararlı, zeki, güçlü bilgi ve kültür donanımına sahip kadınlar da erkeği hiç beklenmedik biçimde etkileyip aralarında büyük bir aşkın doğmasına neden olabilirler.
erkekler tipe önem vermezse, erkeklere vermezler. açık ve net.
bugüne kadar söylenmiş en büyük yalan.
doğru, ben şahsen direk gömerim.