Cevabı merak edilen soru. ilmi düşününce Sonuçta bunlar bebek olunca süt veren yağ bezesi değil mi? Lan niye tahrik oluyoruz bezeden? Biri bizi aydinlatsin. Evet.
(bkz: kuyruk yağı)

Bunu seven onu da sever efenim.
çünkü güzeller.

hele bembeyaz, kılsız, orta büyüklükte, yumyumuşak ise nasıl sevilmez. bir de eller var ki of of of.
Çünkü erkeklerde yoktur. buna göre kadınlarında penisi sevmesinin nedeni anlaşılıyor.
Kadınlar da meme sever. Memeseverler.
öyle bişey yok.

(bkz: yok daha memeler)
Doğurganlığı temsil eder. Bu da erkeklerin hoşuna gider işte.
ŞartlanmisiZ bence. Artık sevmeyelim derim. Gizlar got gibin kalsin. Evet.
bebeklere baza almayın pahalı olur.

bir soru cümlesi.
bir hafta boyunca memeyi öpün, okşayın, yalayın....

bir tat vermez sonrasında.

aynı eylemi o hep siktim dediğiniz aslında yalnızca kendi prostatınızı okşayarak zevk almak için kendi götünüze soktuğunuz parmaktan öte gitmeyen göt sikme işine. gerçekten sikseniz 2. gün sıkılıyorum dersiniz göt sikmekten.. kadınsanızda sikilmek zevk vermez tek taraflı.

Gelelim vajinal seks e bunda limit bir hafta durmadan yapınız. ..sonraki aylarda sevgi ararsanız ...sikme nin sonu yok....zevk almanın ise var!

bu ayrımı bildiğiniz vakit tüm uzuvları daha nazik ve derin seveceksiniz.

Erkekler memeyi hiç unutmaz oral dönem den beri. sevginin çoğunluğu da oradan gelir.
memenin cinsel bir obje durumuna getirilmesi tamamen batının işidir. doğu kültüründe meme kutsal çocuğa ait bir uzuv iken kalça erkeğin cinsel objesi idi. ancak batıdan gelme göğüs fetişi zamanla global dünyada yayıldı ve ''erkekler meme sever'' oldu.
(bkz: Meme olduğu için)
bir sevgi eylemi olarak mıncırmaya avuçlamaya uygun yapıda oldukları için veya (bkz: eşeğin zikinden dolayı)
Gen transferi.
karşı cins veya cinsel olarak ilgi duyulan herhangi bir kişinin vücudunun belirli bölgelerine duyulan cinsel isteği bile batının işi olarak yorumlayan gebeşlerin hakkında saçma cevaplar verdiği soru. bir problem var bu adamlada ama ne bilmiyorum. ne yüzünden bu hale geliyorlar acaba.
Yemekten sonra meyve yemek gibi bişey.
sanılanın aksine doğurganlıkla ilgisi yoktur. süt emme dönemiyle hiç ilgisi yoktur. bilinç altına işlenmiş bir güdüdür sadece. medeniyetten uzak kabilelerde kadınlar örtünmeden dolaşır ve hiç bir erkek gidip yeltenmez çünkü medya aracılığı ile silikonlu, dekolteli objeleri henüz ezberlememişlerdir.
çocukluktan gelen bişey .
(bkz: meme benim özgürlüğümdür)
görsel bu yüzden sever.
Bilinç altında kendi genlerinden gelen çocuklarını besleyebileceğini düşündüğü için. Ne kadar güzel ve büyükse o kadar iyi besler düşüncesi.
tamamen duygusal. (img:#677587)
Bu kadar doğal yumuşak ve hassas başka bi uzuv yok. neyi sevelim amk memeler roket gibi dimdik olmuş.
meme sevilmez, emilir.

ekle butonuna bastığım anda çaylak olduğumu yüzüme vuran entry. 40 karakterden aşağı kabul etmeyük dediler. ahada doldu 40 karakter. *
Çünkü öyle öğretildi.