bugün

aile eğitimidir, görgüdür, kız arkadaştır gibi kalemtraşlar olsa da hammaddede vardır bir odunluk.* * *
(bkz: esasında hepimiz birer hayvanız)
(bkz: yürüyen balta)
yerden göğe kadar haklı önermedir. okadar çok yontulmaya ihtiyaçları olur ki bazen, yonta yonta kazığa dönerler ve ergeç bi tarafımıza batarlar.
(bkz: ayılık var senin hamurunda)
sadece erkeklerde değil her insanda id ya da özbenlik ya da siz her ne diyorsanız ondan vardır. kısaca iç güdüleriyle hareket eden bir hayvan vardır içimizde. fakat sosyalleştikçe bu hayvanı arkalara iteriz. o hala oralarda bir yerdedir ama kimselere göstermeyiz, kimi zamanda gösteririz tabi ama sonuçları hoş olmaz.
(bkz: helva ne kadar şekerliyse recel değildir)
ve bütün semavi dinlere göre kadın erkeğin kaburgasından yani erkekten yaratılmıştır.

tanım; laf ı güzaf.
varsın olsundur. yatak odasının kapısından, yazdığın kağıda * * kadar odundan değil mi? vazgeçilmezdir. inceliğine bakma işlevine bak yani *..
odunuzdur hatta salağızdır hala kadınlarla birlikte yaşamayı düşündüğümüz için.
hammadde ile ilgili kaynağı merak edilen önerme. bu bilgi nasıl doğrulanmıştır, hangi insanolog* hüküm vermiştir, insanın erkek olanının hammadesinin odun olduğuna!
evvela anlamı kavramamız için bir odun sevgili bulmamız gerekmektedir kızlar. eğer odun diye bulup sevgili yaptığımız erkeğin, gerçekten odun olup olmadığını ufak bir testle anlayabiliriz.
bunun için gerekli malzemeler: bir adet odun sevgili, bir adette sağlam kutusundan çıkarılmamış sevgili adayı.

bunlar yan yana oturtulur. önce el kafalara yaklaştırılır ve de 90 derecelik bir açıyla
hazır tutulur. daha sonra ise işaret ve orta parmağımız kırık bir şekilde kafalara tıklatılır.
hangisinden daha güzel ses geliyorsa işte aradağımız adamımızı bulmuşuzdur. odun insanın anlamını ancak onunla yaşayarak anlayabilirsiniz.
kalemtraşla kalemi incelte incelte geriye sadece odunu kalır elinizde. bu odundan da bir halt olmaz. odun der ki, benden sana bir hayır gelmez.******
doğru olabilme ihtimali olan sözdür. kadınların hammaddesi ise ısırgan otudur. ince ve narin görünür, dokununca can yakar.
(bkz: kaşarın maddesinin süt olması) *.
(bkz: türk kızlarının italya ya gitmesi)
çürütülebilir bir entrydir misal : (bkz: canan arıtman)
- aklın varsa evlenme! Her şey süper olacak sanıyorsan yanılıyorsun. Tüm erkeklerin, evlendikten sonra içinde bulunan ahşap tabiatı ortaya çıkıyor yeminle. yontulmamış 5'e 10 kalas Alayı.
- Ahahaha hayırdır ne oldu yine?
- valla şekerim böyle ateşli bi gecenin sonunda fısıldıyorum kulağına "Beni seviyor musun?" diye. kocamdan ne cevap geliyor bil?
- Ahahah kız nerden bileyim be yanınızda değilim hoş!
- " Sevdik ya! "
- Puhauhauhaua e yuh!
- yuh ki ne yuh. Yılın odunu kategorisinde, altın kozalağı kesin alır valla.
- Eee sen bozulmadın mı?
- Ay bozulsam ne olur? Adamın tabiatı o ki. Kızım evlenmeden önce tartışmalarımızda "ben gidiyorum" desem elimden tutardı. Arkamdan koşar, "tamam özür dilerim" derdi. Şimdi "ben gidiyorum" desem "tamam gelirken bana da su getir mutfaktan" diyor ya!!!
- Nı hoho ho ho Ay yarıldım...
- ehehe. işin ilginç olanı aynı adamın balıklarına gösterdiği itina. Biliyorsun balıklardan nefret ederim. Çok matah bişeymiş gibi o balıkları evin en orta yerine koydu neymiş stres atıyomuş. Normal adamlar maç izler di mi? Maça bile razıyım düşün. Yok anam yookk. bizim ki bunları izliyor saatlerce. Messi gol attı mı oralı olmuyor da, balıklarına sosis atarken kendinden geçiyor adam. Onlar balık değil piranhaymış!
- civciv besleyecek hali yok herhalde ancak piranha besler o tip.
- Sosislerle besliyor onları! inanır mısın temizlik yapacam bi gün, kovanın içine bi baktım içinde siyah bi toz bezi alayım dedim. Meğer bu balıkları kovanın içine koymuş. Hayvanat parmağımı koparıyodu az daha. Adam ne derse beğinirsin? "aman, ufacık balık ne olacak abartıyorsun" dedi. Ama aynı balık geçenlerde öldü 2 ay buzdolabında sakladı o balıkları. Neymiş nasıl ölürmüş bu canavarlar? Çıkarıp çıkarıp baktı onlara! Tee allam ya!
.......................

Var böyle tipler, var. telaş yapmanın anlamı yok şimdi. Hep böyleydiler zaten. "Elektrikler kesilince körler anlamaz" olayı gibi alıştık biz bunlara.

hem Doğru valla erkeklerin kaburgasından yaratıldık biz ama, adem de cennetten kovuldu o kadın uğruna!

O değil de balık hakkat ne ya? Nedir yani balık? Sevemezsin bile. kuş değil ki öpesin. Köpek değil ki okşayasın. Balık yani! 3 saniyede bir hafıza yenileyen hayvanat. Kıçından ip gibi boku sarkan bişi... pofff.

yakın zamanda çizeceğim profili gördüm sanki lan!

ayşengruda ya sevgililerle. evlen de gör!
he ondan kadınlara sütun gibi deniyor. "taş mübarek taş taş!"
odun veya her hangi bir katı cisim olması farketmez, nasılsa kadın milleti sıvı gibidir hep üste çıkar.
kimse de inkar etmesin ki çoğu kız erkeğin içindeki o odunluktan memnundur.
evet odunum ama bir tek senin için yanarım diyosa incedir, zariftir.
feminizm kocayı bulana kadardır sözünü hatırlatan saçma kadın düşüncesidir. erkeklere çamur atarak popülarite kazanma sezonu geçen asır bitti ama kendisi bu durumun hala farkına varamamıştır.
hala erkek kız çatışmasından kurtulamamış liseli kezbanın sıktığıdır.
bunu okuyunca zannedersin bütün kızlar naif ama değildir. kızların da odunu vardır. o zaman doğru önerme şudur diyebiliriz; ruhunda varsa odunluk engel değildir buna kadınlık ya da erkeklik.
muhtemelen kaşar hatun söylemidir. hem erkeksiz yapamazlar, hemi de erkeklere mok atarlar. tek kelime ile yazıklar olsun diyor gözlerinden öpüyorum.