bugün

eksiktir. erkekler yanlarında biri varken ağlamaz diye düzeltilmelidir. yoksa her insan ağlar zira duygunun cinsiyeti yoktur.*
dünyanın en büyük yalanıdır.
erkekleri basit bedenden öteye taşıyıp insanüstü bir varlık ya da bir yaratıcı gibi gösterme ( abartılı yüreklendirme ) bir nevi ver gazı mesajı veren sözdür.
Erkek adam ağlamaz.Yani ağlar da çok nadir.Ağlar ama kimse görmez.Hem de nasıl ağlar amk.Çok ağlar...
kim demiş? en kuyruklu yalanlardan biridir. hem de nasıl ağlarız, böyle içli içli. yürek burkarız.
orgazm anında aksi ispatlanmıştır, ehüüü diye ağlamıştır efenim.şahitlerim yok ama bunu da gördük sözlük.
yanlıştır.erkekler de insandır.onlarında duyguları vardır.içinize işler o gözyaşları,içiniz parçalanır.kadınlar gibi ota boka ağlamadıkları için sizi bu kadar etkiler.samimidir.yalandan ağlamaz erkekler.
(bkz: ağlarsa adam ağlar)
bu yüzden daha çok acı çekerler.paşa paşa ağlayacağına içinde taşımak daha büyük ezikliktir zannımca.
sonuçta etten kemikten insanlar onlar da ağlar tabiki ama kimsecikler görmesin diye mümkünse yalnız olmayı tercih ettikleri kesin. *
ağlar ama kadınlar gibi her zaman değil. ağladığı şeylerede gerçekten önem verdiğindendir.
my sister's keeper filminde ağladım dün gece.
erkekliğim tehlikede mi yoksa?
aman tanrıııım!
temennidir. erkekler ağlar; ama çok değil, sık sık değil, sayısı bellidir o anların. dolayısıyla kıymetlidir/tuhaftır bu doğa olayı, bir erkeği ağlarken görmek, üzer göreni. üzer çünkü bir erkeği ağlatabilecek kadar acı olan olayı/durumu zihninde canlandırır, çok kötü bir şey olduğunu düşünür üzülür, erkeğe bakar üzülür, erkek ağlar o üzülür. amına koyim olan yine kadına olur yani.
bana her zaman saçma gelen cümledir.Yeri ve zamanı geldiğinde öyle bir ağlarlarki,kimse inanamaz.
candan erçetin'in yalan adlı şarkısıyla cevap verdiği şarkı.
yalan lan tabi nasıl ağlamaz ? şu an gözlerimden süzülenler ne o zaman ? ya gözlerin kızarığlı ne ? toz falan kaçmadı. ha erkek değilsin o zaman dersen anlarım.
(bkz: öyle bir ağlar ki)
Ağla sen de sen de ağla
Bir alaca karanlıkta
Düşersen kör boşluklarda
Yüreğin bir fener olsa
ol uçurumdur orda
Erkeğim ağla
güzel bir şarkıdır.
yetmez ama evet dediğim bir düet olmuş.
çok başarılı diyemem ama iki şarkıcının farklılıklarını düşünürsek cidden iyi olmuş diyebileceğim bi çalışma olmuş.
her iki şarkıcı da kendi dalında başarılı kişiler.
bir araya gelince türlerin (pop-rock) farlılığından dolayı her iki tarafta da değişim olmuş.
nilüfer'in rock'a yakın okumaya çalışması fena olmamış ama şebo'da hafif bi yumuşama sezdim.
ama dedim ya onu da iki şarkıcının uçlarda kalmaması için olduğunu düşünüyorum.

klibi ise ciddin beğendim. hoş olmuş yani. şebo'ya yeni saçı iyi oturmuş.
ne var ki şarkıyı pek sevmem. keşke başka bir şarkıda düet yapsalarmış.

not: şebonun vokallarine dikkat edin. bir yorumcunun neden vokalistlikten gelmesi gerekteğini çok güzel anlatmıyor mu sizce de?
yalan olduğu aşikardır.onlarında kalbi vardır,en odun sandığınız bile ağlar çünkü odun olmaktan öte ilk önce insandır.
(bkz: hadi lan ordan)
bu erkek bir sarhoşun gazete kağıdına sarıp içtiği şarap gibi sevdi bir kızı, ulu orta ama gizli gizli... ve aynı şekilde ağladı onun için gittiği için... her seven ağlayabildiği için erkekler ağlamaz düşüncesi yanlış bir düşüncedir, sevemeyen ağlamaz olabilir doğrusu.
şebnem ferah ve nilüfer'in birlikte söylediği mükemmel şarkı. Söz müzik Nilüfer'e aittir.
o halde bir hakan altun mısrasıyla duruma el atmak gerekmektedir; "yürek ağlar gözden önce" zira erkeklerin içi acır da belli etmezler.
'biz de insanız, biz de ağlarız, biz de güleriz. ağlamak değil de hislerimizi belli etmeyiz' diye cevaplar alırsınız, ki doğrudur.