bugün

hayırlı yasaklamalar arkadaşlar...

adeta cennet'ten bir köşe olan sözlüğümüzü dört bir yandan kuşatan şer odaklarının emri doğrultusunda ateist ajan hackerlar tarafından kimsenin ruhu duymadan sözlük kodlarına bulaştırılan hiv, hepatit b, herpes simpleks gibi virüslerin özel mesaj fasilitesini etki altına almasının ardından her geçen gün ührevi hastalıkların yayıldığına dair aldığım duyumlar neticesinde yaptığım araştırmalar sonucu ulaşıp yaşadığım şoku hala atlatamama sebep olan ahlaksızlığın son bulması hususunda önerdiğim muhteşem çözüm...

off yeminle sanki phineas gage gibi sol yanağımdan giren demir çubuk sol gözümü parçalayıp beynimin frontal lobundan kafatasımı delerek çıktı. aynen öyle bir histi arkadaşlar. normalde ilk kez arkadan ilişkiye giren bayan örneği verecektim de onlarla hiç empati kurasım gelmedi. ben yıllardır bu sözlükte haremlik selamlık yazıyoruz sanıyordum, meğerse o özel mesajlarda ne alengirler dönüyormuş bi bilseniz var ya. hani bayan yazarlar arada bir mağazada bikini denerkenki fotoğraflarını atıyorlar hangisini alayım hayatım tarzı ama bir bana yapıldığını sanıyordum. sonuçta tarihte ahlaksız kadınların benim gibi namazında niyazında günün yirmi saatini ibadet ederek geçiren insanları yoldan çıkarmak için yaptıkları şeytanlıklara dair birçok örnek var. her neyse geçtiğimiz günlerde aramızda kalsın sözlüğün geçmiş dönemlerdeki en ünlü kaşarlarından biriyle buluştum çünkü kocasıyla bazı sorunlar yaşıyormuş hani ben de bi yuvayı kurtarırım belki diye görüşmeyi kabul ettim. gerçi nasıl evlenmiş o aklım almadı ama her neyse...

işte uzunca anlattı, kocası bunu sözlükte takılırken yakalamış bikaç kez sanırım regilli başlıklara entry giriyormuş boşanma davası açmış yani ben de dedim ne var bunda sanki, regil olup bunu sözlüğe ilan etmek boşanma sebebi olmamalı. her neyse sonra tuvalete gitti rujunu tazelemek için çünkü geldiğimde beni yanağımdan öpmüştü hala yüzümü yıkamadım ehehehhe. o ara telefonunu masanın üstünde bırakmış hemen sözlüğe girdim baktım çıkış yapmamış, mesajlarına bir bakayım dedim kiii ben hayatımda böyle ahlaksızlık görmedim! eyy pompei ve lut kavmini helak eden allah'ım dedim onları affet çünkü oNLAR bu kadının yanında birer melek diye haykırıp mekanı terk ettim.

yani arkadaşlar lütfen bakın yıllardır bana karşı bir duruş sergilediniz ama bu fikrime destek verin. en azından sözlüğe ilişki durumu özelliği gelsin ve evli ya da nişanlı kadınlara erkek yazarlar mesaj gönderemesin. aynı şekilde burada yuva yıkmaya kalkışan çok kadın gördüm. bu önlemler alınırsa sözlüğümüz üç vakte kadar ekşi sözlüğü bile geçer emin olun. bir de lütfen sol frame sağa alınsın. o ne öyle yıllardır solcu imajı çizip duruyoruz aşırı rahatsızım bu durumdan.
(bkz: sözlüğe şeriat gelsin)
Esasında henüz daha hiçbir kadın kişi ile mesajlaşma şerefine nail olamadım. Bakalım.
Zaten bayan yazarlarla değil genelde harun abilerle yazışıyoruz. Sorun yok yani, alışkınız erkek erkeğe muhabbete.
Benim dostlarım var ama gerçek ve çıkar gütmeyen arkadaşlarım onları bırakamam. Onlar beni bırakmadıkları sürece...

Edit: ben arkadaş olamayacak mıyım seda abla.
yıl olmuş 2017 hala bayan diyor. bunun baymayanı var mı?
bak etu yazarı geliyor
selam veriyooor
yine uzun entry giriyoor
şeriat istiyooor.
görsel
hala bayan yazar diyor ya
"hangi bayan" sorusunu sordurtacak olan taleptir.

(bkz: uludağ sözlükte kadın yoktur)

varsa neden açtınız lan bu başlığı ve benzerlerini. bizi mi yiyiyorsunuz he..
kara murat benim!!
(bkz: hayırlı cumalar mümin kardeşlerim) bugün alkol, uyuşturu türevlerini kullanmak daha günah.
Sözlükte bayan yok net.
birileri daha kandırılmış galiba.
bayan ayağına yazanların çoğu harun

sözlükte mesaj yasaklansın.

mesaja hayır.
görsel

ismayil bunu beyendi.
kadınlardan konuşmaktansa, kadınlarla konuşmayı tercih ederim.
hatunların her seferinde terslediği yazar beyanatı.

tamam anladık.
üzülme.
etuuu yine tuğla gibi yazmış ulan insan okuyacak bunu biraz insaf et. neyse asıl meseleye gelecek olursak, saçma bir olaydır sonuçta hepimiz insanız yahu tabiiki herkes mesajlaşabilir. bunun yanında bazı yazarlar kendi söylemediği sürece cinsiyetleri de bilinmiyor nereden bilinecektir.
bayan değil kadın köyüne dööööön
Hayır'lı yasaklamalar arkadaşlar..
kesinlikle gerekli kampanyadır. ben de kızlarla mesajlaşmak istiyordum zaten.
Bir çok yazarı harun abiliğe yönlendirecek yasak.
görsel
acilen olması gerekendir. aa resmen seks bu. evet.
etuuu seni ters yatırır düz...