bugün

bir teknik yaratmak için uğraşmak gereksizdir. çünkü pek çoğu zaten tavlanmaya hazır beklemektedir.
bir bakış , bir dokunuş ... söze gerek yok.
sen ne kadar tatlı şeysin öyle.(yanaktan makas alınır)***
açıksözlü ve dürüst olmak.
buraya dikkat, karşı cins için tersi geçerlidir.
bir sade kahve yanında getirilen güzel el yapımı bir kurabiye, karşı koyacak erkek yoktur; kanımca.
bir kaba konulan soguk suya el batirip, ustune dogru serpistirerek. sonra elle pata, pata vurmak lazim ustune ustune. tuh ya, karistirdim ben yine, annem yufkalari boyle tavliyordu.
tavlanma günümdeysem, ne yapsalar tavlanırım.
tavlanmak ve avlanmak günümde değilsem, ne yapsalar tava gelmem.
gözünün içine bakıp anlamsız (veya anlamlıda olabilir farketmez) bir gülümseme herşeyi halleder.
sadece uludağ sözlükte değil ekşi de dahil bilumum sözlüklerde yer alan lan sözlük bana karı bul ifadesini üreten bir erkekler nüfusunun olduğu coğrafyada, bir erkeğin kadını tavlamasına göre daha kolay olması oldukça yüksek tekniklerdir.
kıçına şaplak atın. farkınıza varır. oh yes..
(bkz: kacan kovalanır)
bana başvurmak. * *
kimi için sarısın olmak, kimi için kafa birisi olmak, kimi için fiziği düzgün olmak, kimi içinde sadece bayan olabilmektir.
erkek tavlama teknikleri nedir tam bilemicem belki ama güzel olmak yeterlidir kanımca. güzel olan bir kadına hayır diyebilen erkek çok azdır. ayrıca pozitif olmak da bir teknik olabilir.
önce tanışmak gerekir.
iyi derecede playstation oynayabilmek yeterlidir. tavlanmayacak adam tanımıyorum.
ekstra bişeyler yapmaya gerek yok, siz bekleyin o sizi tavlamaya çaışcaktır, tav olun yeter. *
(bkz: kahve falı)**
önce göster bi süre sonra ellet. taktik bu.
sürekli kavga edin, zıt gidin vs.vs.
teknik falan o kadar kasılmasına gerek yoktur.gidip olay anlatılır.görüşü alınır o kadar.gerisi ona kalmış...
uçak kalkış pozisyonuna geçtiği sırada yanında oturan elemandan hoşlandığı düşünülen kız ağlamaya başlar.

hatun: ühüüüüüüü, ühüüüüü! selpak var mı acaba?
replica: çantamda olcaktı, hoop tata buldum, buyrun. uçak mı tutuyor sizi?
hatun: hayır sevgilimden ayrıldım, ühüüüüü!
replica: aaa, büyük geçmiş olsun, niye ayrıldınız.
hatun: sorma yaaa aldattı beni ühüüüü.
replica: üzülmeyin yeter ya, demek ki değmezmiş, doğru kişi o değilmiş sizin için.
hatun: haklısın ühüüüü, bu arada aslı ben.
replica: ben de emre, memnun oldum.

hostes: bi isteğiniz var mı?
hatun: iki çay alalım.
hostes: buyrun 5 tl.
replica: olmaz öle ben vercem.
hatun: katiyen olmaz, ben ısmarlıcam.
replica: peki madem.

hatun: sonra hoca bana "kızım yanlış yapmışsın soruyu" dedi.
replica: heheheh, güzel bi anı.
hatun: evet çok geyikti yaa.

hatun: fecibok felan var mı sende?
replica: var var.
hatun: tamam eve geçince eklicem, bu arada numaramı da al istersen.
siyah giyinip, gizemli ve düşünceli görünmek.
çok basit. "canım" desin yeter aga.her türlü
(bkz: hazır tavlanmışı var)