bugün

(bkz: lezbayan)
erkeğe değil kendine güzel kokmak isteyen bayandır.
Hemcinsinin ilgisini çekicegine inanılan bir taktik olabilir bence.
kendine güzel gelen erkek parfümünün, erkekleri kendine çekeceğini düşünen kadındır fakat aksine itici bir hal alır genelde.
kendisinin hoşlandığı erkek kokusundan, erkeğin de hoşlanacağını sanan mal dır.
eski sevgilisinin kokusunu duymak için yastığına erkek parmüfü sıkan mal bayandır.
son zamanlarda sayıları hızla artan farklı olma çabası içerisinde ki veya erkek parfümünün dayanılmaz seksiliğini her an üzerinde hissetmek isteyen kız güruhu.

Daha kötüsü için; (bkz: arko traş kolonyası süren kızlar)
Ben traş olanları biliyorum.
görsel
erkek parfümlerinin kokusunun daha uzun süre tende kalması sebebiyledir.
+sevgilim seninle bir iddiaya girelim mi?
-tamam girelim, nesine?
+kaybeden bıyıklarını kesecek.
- (bkz: dumur olmak)
gizli biseksüel olabilirler. evet.
kız stroponcu olabilir.
"sakal da bırakaydın" diye azarladığım kişiler onlar.

(bkz: günlük traş olması gereken kızlar)
aslında bir insnaın bir insana yaklaşma sebeplerinden biridir şu koku olayı. her türlü herşey düşünülebilir.
bir diğeri için; (bkz: bayan parfümü kullanan erkek). *
madem kullanıcak armani code kullansın dediğim bayandır. ne güzel bir kokudur o allahım.
brut kullanabilecek cesareti kendinde bulandır.
sevdiğinin kokusuyla sürekli sarhoş gibi gezmek isteyen kızdır.
16 yaşındadır.
Erkek parfümü değil de unisex parfüm sıksa daha iyi olacak kadındır.
Hem sert bi koku olur hem de yolda yürürken çift cinsiyet taşımaz.
doğru yoldadır. bazı kokular hariç çoğu kadınlara da yakışıyor. erkek parfümü güzel olm kadın parfümleri çok boktan lan. ck nin unisexleri var zaten. one veya be. tavsiye ederim. sizin de çok sikinizdeydi.
bazı erkek parfümlerini değil üzerine kokusunu sürünmek o kokuyu hücrelerine hapsetmek istiyorsun.
çok iyi anladım ben bu hatunu. öyle dehşetengiz bir koku çıkmış ki ortaya hatun dayanamamış sıkmış üstüne başına. haklıdır bence.

bugün yolda yürürken yanımdan geçenin kokusu beş on adım gidene kadar sardı sarmaladı beni. arkama dönüp baktım dünkü veletmiş sıpa. yanlış anlamayacak olsa parfümünün adını soracaktım. ayaküstü derdest etti beni neyse o parfümün adı artık.
sevdiğinden ayrı olan bayanın kendini güvende ve onunlaymış gibi hissetmek istemesinden dolayı yaptığıdır. ayrıca daha kalıcılar. evet, evet sahteleri bile. duyduğuma göre bendeki kokusunu değiştirmiş, vay halime. *
Kullanıldığı parfüm lacoste ise zevklidir de.
Cartier Declaration D' Un Soir EDT bu ise doğru tercihtir..