erkek jinekoloğun muayene yapması kadar normal durumdur.
karımın kıçını ilk ben görmek isterim hacı diyenlerin yanaşmayacağı uygulama.

Oysa, senin kıçının kimler tarafından görüldüğü senin hanene artı olarak, tecrübe olarak yazılır bunda anlaştık mı? anlaştıksa devam edeyim yok eğer değilse karının hiç görmediğin yerlerini kadın doğum uzmanları elleriyle yokluyor ağam sen hangi yerlerden hangi ilklerden bahsediyorsun? ha o zaman senin parçan çıkıyor ya içinden o sorun değil di mi? (riyakar herif)

gerçekten de zor bir iş. erkek hemşire "açın popunuzu iğne yapacam" derse ilk bi düşünür insan. olayı yobazlık olarak bilmem ne olarak alma ele, olayı alışkanlıklardan yola çıkarak al.

malum hemşire diyince akla, suratsız, iğneyi 1 metre geriden kıça fırlatan, o popoda dart oynayan, asabi şekilde "aç" diyen, hastane sahibi oymuş gibi davranan kadınlar geliyor.
şimdi erkek olan hemşire kadın hemşireler gibi, kıça 1 metreden iğne yapsa çıkışta olay çıkar ben diyim bu ülkede. hadi olmadı "ayyy eliniz de çok hafifmiş" deseniz, "aha bu bana yazılıyooo" der triplere girer erkek hemşire o da olmaz.

o değil de doğum kapısından elinde bebekle çıkıp "ayyy nur topu gibi kızınız oldu babası" diyen bıyıklı, baba yiğit bir hemşire düşün ve o iri kollar arasına hapsolmuş meleği! düşünemedin değil mi?

"babaa oldun birader, bok vardı bu dünyaya bi çocuk getirdin" der olsa olsa.

Tanım: hamamlarda tellaklar kadın olsun, ama karımın-sevgilimin kıçını ilk ben göreyimcilerin düşünmek dahi istemediği (sağlıkta neymiş peh...) hastane kapılarında kan çıkaracak uygulamadır. Ne yalan mı? erkek saglikci karima igne yapamaz diyen ben miyim?
kadın hemşirenin erkeğe iğne yapması kadar doğaldır.

erkek doktora gitmiyor musun? hemşire yada doktor hepsi sağlığımıza hizmet etmiyor mu?
dünya sağlık örgütünün (who) standartlarına göre en kalın iğne çapı 1.0 mmdir. çapı daha kalın iğneler için dikkatli olunuz.
zinhar günahtır, yapan erkek potansiyel gaydir.
yeni yeni karmaşaların yaşanacağı uygulamadır. eşini doğum için kadın doktora götürmeye özen gösteren kocaların karşı çıkacağı uygulamadır.