bugün

Erkek beyni nasıl işler? sorusudur.
-Erkeğin öncelikleri, ütülenmiş kıyafet giymek, hazırlanmış yemeği yemek, temizlenmiş evde yan gelip yatmaktır.
-Erkeğin sekste öncelikleri, hemen sevişenle birlikte olmaktır. Sevişmiyorsa terkedip, sevişeni bulmaktır.
-Erkeğin evlilikte öncelikleri, kendi gibi tecrübeli aynı anda da bakire kızdır. Annesinin onayladığı, kendisinin de beğendiğidir.
-Erkeğin işte öncelikleri, hem çok para kazandıracak, hem az çalıştıracak bir iştir.

Kısacası erkek beyni; hep kendine yarayanı istemekle meşguldür.
En son işlevine katacağı şey ise; karısının konuşmasıdır, zira onu da dırdır olarak isimlendirip, beyin işlevlerine dırdırı duymamayı eklemiştir.
p.v=n.r.t formulünü paran varsa ne rahat diye ezberlemek yerine, * nurettin diye ezberlendiğinde yıllarca akıllarda kalması durumudur. bu beyin işleyişine en güzel örneklerdendir.
(bkz: kadınların beyni)
"hangi beyin" sorusunu sorarak başlamak mübahtır.

kendini fazla zeki sanar, kimisi karı-kız ile ömrünü tüketir, kimisi "ego" su uğruna her şeyi yapar.

sonuç olarak gereksiz bir beyindir bu...
görsel
nadiren.*********
'isviçreli bilim adamlarının yaptığı bir araştırmaya göre her 10 saniyede bir erkeklerin aklına cinsellik geliyormuş ben hayatımda bu kadar saçma bir şey meme.. ' şeklinde örneklendirilebilecek işleyiştir. *
aydın-izmir otobanı misali dümdüz.
üç kelime:
(bkz: am göt meme)
erkek, içeriğe bakar. kadın ise sunuma. işte bu yüzden de güzel bir sunumla bunlara deniz yosunu bile yüksek bedelle pazarlanabilir.
görsel
bazıları adeta beyinlerine at gözlüğü takmışlardır.
erkek beyni işlemez. * * *
zor işler, düzdür.
beynini bilmem ama kalbi böyledir
http://galeri.uludagsozlu...ke%C4%9Fin-kalbi_4072.jpg
bal gibi işler.
pratik çalışır hemen çözüm üretir, ayrıntıya takılmaz.
nejat işler. *

düz mantık işler la ne var bunda bilemeyecek. bildiğin düz mantık işte.
(bkz: organize işler)
(bkz: işlerli espri modası)
işine geldiği gibi işler. (bkz: kafasına göre)
sadece kendi düşündükleri doğrudur. karşıdakinin ne düşündüğü önemli değildir. birde tam olarak nedenini anlayamıyorum ama ince işlere hiç işlemez. karşımdaki ne düşünür ne hisseder diye hiç düşünmeden işler. bence işlemez bile de neyse işte.
glukozla, tıpkı kadın beyni gibi.
şekil a) görsel
şekil b) görsel
kesinlikle sonuç odaklı işler, gayet düz yollardan düşünür ve sonuca odaklıdr. naber nasılsın ne yaptın der kadın ise işte ben onu şurda şunlayken şöyle yaptım diye başlar detaya ve hiç bir erkek beyni bu kadar tefarruatı sevmez. ve dahası...
güçlü ol, avla, ye, yedir. milyonlarca yıldır aynıdır.
suyla çalışır. içten yanmalı, 4 silindirli, enjeksiyonlu. manuel ve otomatik olanları mevcut. *