bugün

anasının amı gibi ağlar hem de.
Ağlar. sevgilisinin yanında yine ağlar. bir zamanlar çok sevdiğim biri vardı. Hâlâ unutamam. Benden ayrılmak istedi. Ayrıldı. Ayrılır ayrılmaz beni aradı. Tabi ben hıçkıra hıçkıra ağlarken bir şeyler söylüyordu hatırlamıyorum. Sonra birden bire ağlamaya başladı. ikimiz de iki küçük çocuk gibi ağlıyorduk. o güne kadar beni sevdiğinin farkında bile değilmiş. ta ki benimle ağlayana kadar. Öyle demişti...
Ota boka ağlamaz ama bir ağlar onca ağlamadığı senenin acısını çıkarır.
amına bile koyar şeklinde verilecek sorunun cevabıdır.
ağlamaz. dışarı çıkar, bi sigara yakar... *
ağlar, en çok da sinirinden.
(bkz: eğer erkek ağlıyorsa eşcinseldir).
am*na bile koyar. Ağlamasa hayatın tadı çıkmaz zaten . Her insan birkez bile olsa ağlamalı
sezai karakoç şöyle bir şeyler diyor inci dakikaları şiirinde:

"...Erkek ağlar mı diyeceksin
Hayberin kapısı ağlar mı erkek ağlar mı
Ben yel gibi erkekler ağlar diyorum
Bir dakika ağlar yılbaşı dakikasında
Daha gözlerimin gerçek yaşları belirmeden
Ağlamak diye bir şey yoktur diye bir şey
Yüzme bilmeyen bir uyurgezer yüzer ya
Çürük ve havada asılı tahtalar üstünde
Hafif kedi ayaklarıyla yürür gerçekten yürür ya
Sen benim ağlamamı erkekliğime
Uyanan ölmeyen yenilenen
Azgın kışlar içinde keskin baharlar bulan
Seni bulan yeniden bulan tekrar tekrar bulan erkekliğime say..."
eğer gözyaşı bezleri varsa ağlaya bilsin diyedir.
yüreği taş kesilmişse ağlamaz. her şeyi içine atar fakat, gider bir yerde yalnız ağlar. saklar gözyaşlarını hem kendinden hem birilerinden. bazen küçük bir çocuk ağlatır olmadık bir zamanda, bazen yaşlı bir insanın güçsüzlüğü.

(bkz: yalnız ağlamak)
olmuş erkek ağlar.. acı çekmiş, çileyi görmüş hayatı anlamış adam ağlar arkadaş.. öbür türlü ağlamayan erkek abazan kalır ergen kalır.. sevimsiz bir şey olur. bakın etrafınızda bulursunuz ağlamayanlarını.
Sansasyonel sorudur. Cevap: sakallarını yolun ağlar.
Hunharca ağlar . Salya sümük ağlayıp aynı zamanda sigara içen erkekte vardır . Ağlatanlar utanmalıdır.
gayet tabii. insansa şayet.
ağlar sözlük. ama çaktırmadan ağlar. hiç koyveren adam görmedim ama ağlıyorlar neticede.
Ağlayabilen erkek çoktan adam olmuştur zira duygularını belli etmekten utanmayacak kadar olgundur, merhametli ve hassastır.
ağlamaz sigara yakar.
duyguları olan her insan ağlar . cinsiyet ne farkeder ki ?
ağlar. hemde salya sümük, hıçkıra hıçkıra ağlar.
kadınların ağlaması ne kadar çirkinse, erkeklerin ağlaması da bir o kadar çirkin.

kim ağlayan birini, "tatlı, sempatik, şirin" bulabilir ki?
Ağlar ama sessiz ve derinden ağlar.

Yakını ölünce, aldatılınca köpek gibi ağlar.
ağlar ama başkasının yanında hüngür hüngür ağlıyorsa erkekliğinden şüphe etmek gerek.
çok çirkin olur ama ağlar, ağlamalı.
Erkek adam ağlarmı diye saçma bir söz olamaz erkeklerde insandır ve duyguları vardır hertürlü biyerde duygusal olup mutluluktan veya kötü haberlerden dolayı ağlar tabiki sevdiği kız içinde ağlar yani erkeklerde ağlar.
göz pınarı sadece kadına bahşedilmiş bir şey değildir. elbette ağlar. zaman zaman içine, sabrı tükendiği zaman da hıçkıra hıçkıra..