bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  20.03.1988 doğumlu u-17 ve u-19 milli takımlarında kaptanlık yapan 65 kez milli formayı giymiş geleceğin yıldızlarından. 1996 yılında girdiği galatasaray altyapısından, bu sezon başında istanbul büyükşehir belediyespora `kiralık olarak verilerek ilk kez ayrılmıştır. oynadığı mevki stoperdir. türk futboluna uzun yıllar damgasını vurabilecek bir oyuncudur.
  1 ... fowler
 2. 2.
  galatasaray da a takımda görmek istediğimiz oyuncudur.
  1 -1 ... goruntuvarsesyok
 3. 3.
  galatasaray altyapisinin son urunu yetenekli defans. a takimda hic zorlanmadan oynayabilecek duzeydedir.
  1 ... elendil
 4. 4.
  20.03.1988 doğumlu, galatasaray altyapısında yetişmiş futbolcu. şuanda istanbul büyük şehir belediyesi sporda kiralık olarak oynamaktadır.
  ... unique270
 5. 5.
  erkan ferin
  beylerbeyi'nde forma giyen galatasaray altyapısından çıkmış defans oyuncusu.
  ... xargn
 6. 6.
  beylerbeyispor'un küme düşmesine engel olamayacak kadar gereksiz bir futbolcu. sözleşmesi derhal fesh edilmelidir.
  ... coolgoose
 7. 7.
  trabzon karadenizspor la kendisini tekrar bulmak üzere anlaşmış, kendisini takıma kazandıran ünal karaman ın elini öperek çalışmalara başlamıştır. futbolcu olmak adına umutlar bitmez.
  ... serander
 8. 8.
  sarıyer futbol takımında kariyerini sürdüren, yitik bir genç.
  ... coolgoose
 9. 9.
  bir anda en üst seviyeye çıkmıştır. yıl 2005 dünya 4. sü olmuş milli takımın kaptanı iken, bir anda kendini anadolu kulüplerinde hala ispat etmekle uğraştıran yöneticilere, teknik direktörlere lanetler olsundur dedirten hala gözümde dünya kupası 4. sü olmuş takımın büyük kaptanıdır. bir futbolcu düşünün nani lere nanik yapmakta anderson lar dos santoslar falan bu adamın karşısında titremekte. sonra gel beylerbeyi ne git sonra başka yere sonra başka yere. futbol hırsını genç yaşta yitirmiş olması bunda en büyük paydır. ayrıca genç yaşta bu adamları en üst seviyelerine ulaştırıp sonra gelişmedi bak diyen teknik fakiri direktörlere lanetler olsundur. bu adamların gelişmesi için içlerinde futbol aşkı bırakacaksın ki bu adamlardan dünya çapında birşeyler olsun. üstlerinde baskı olmayacak her gün yeni şu yeni bu diye nitelemeyeceksin medyada ki bu adamlara verdiğin formayı zehir etmeyeceksin. bu çocuk dünya kupası 4. sü yapmışsa takımımızı yetenek fakiri değildir sadece umutlarını erken yitirmiş bir gençtir.
  1 ... number9
kapat