bugün

keşan ilçesine bağlı bir köy.

Edirne iline 140 km, Keşan ilçesine 30 km uzaklıktadır. Denize yakındır.

nüfusu 386 kişidir.
fiyatları pahalı olan su markası.
en iyi su markalarından biri.
2011'den beri hep o marka suyu içerim
Hiçbir özelliği yok. Bizim köyün suları erikliye 1000 çeker.
Bir özelliği olmayan, ama piyasa şartlarına göre fiyatı yüksek olan sudur.
dolar 5 lirayken 12 liraydı damacanası, sonra dolar 7.5'a çıkınca zam yaptılar 13,5 oldu, sesimi çıkarmadım sonuçta bidonlar bile ithal. dolar 5.30'a düştü, iki gün önce su istedim 15 oldu dediler. allah belanızı versin dedim.
böyle markadır.
19Lt damacana suya %20 zam yaparak 11.5 TL'ye satmaya başlayan firma. Arkadaş sen bu ürünü doğal kaynaklardan sağlıyorsun, yurtdışına satış da yapıyorsun. Yani bu dolardaki artış sana pek koymaz. Etkilese etkilese akaryakıt maliyetlerinde ve kullandığın yabancı menşeili sürekli madde varsa onda etkiler. %10 tamam mantıklı olur bir şey demem de %20 nedir birader ya ?!
Ocak ayında çalışanlarına da %20 zam yapacak mı çok merak ediyorum. Fiyatları düzeltmezlerse daha da Erikli almam.
istanbul'da 1 damacana suyu 15 buçuk liraya satan sucu. dua edin marka değiştirmeye üşeniyorum yoksa çoktan başka markaya geçmiştim açık ve net.
suyun hala 10 tl olduğu yerler de var istanbulda.
oha ben muğla'da suyu 9 liradan alıyorum gerçi istanbul'da ailem arıtma kullanıyo ben damacana suyu muğla'da tanıdım ama olsun.
Trakyanin cennet kösesi ama kiyim burada da basladi.
bandırmada da 9 lira
15 lira ne aq resmen soygunculuk.
kalabak su varken esamesi okunmayan su markası.
bence en kaliteli su budur.
diğerlerini içtiğimde kendime kötülük yapmış gibi hissediyorum.
ama çok pahalısın lan oğlum ya.
ben oraya hiç gitmem,

o edirneli koca memeli

meşhur milf le karşılaşmamak için,

kumbağ daha iyi.

hem sosyete gelmiyo.
Susadım yahu, yağ gibi kayar şimdi bir erikli su.
bursa'nın bir köyü ve bu köyden çıkan kaynak suyunu satan su markası.
gri kapaklı sularında kampanya var.

her ay bir kişi Yeni BMW 320i, 5 kişi Apple iPhone 11 ve 10 kişi Apple AirPods kazanıyormuş.

6-7 kapakla katıldım şu ana kadar. Arabayı kazanırsam kutusunu açmadan satıp parasıyla ülkeyi terkediyorum.
edirne'de keşan ilçesine ait bir köy. saros körfezi'ne sahili vardır. ekim sonuna kadar denize girilebilir. kalbimi bıraktığım yerdir ayrıca.

bu ay içinde müsait ilk hafta sonu karetta karettalar gibi kumsalında koşacağım. kendime söz.

görsel
birçok kişinin küçükken erik aromalı zannettiği su markası.
nasıl ya? ne demek içinde erik aroması yok?