bugün

izmirde kurulu elektronik ticaret sirketi
http://www.ereyon.com.tr
fiyatlari da rakiplerine gore oldukca iyi.bir urunu alicaksaniz bu siteyi kontrol etmeden almamanizi siddetle tavsiye ediyorum bir izmirli olarak.ayrica kontor de satiliyomus ama ben o servisi kullanmadim o konuda yorum yapamiyacagim.
Fiyat konusunda oldukça uygun oldukları küçük bir araştırma ile ispatlanabilecek site.Ancak önemli olan belirttikleri fiyata iyi hizmet verip veremedikleri ki bunu da zaman gösterecektir.*
fiyatlar piyasaya göre gayet düşük ayrıca teslimat süreside oldukça kısa müşteri hizmetleride oldukça iyi çalışmakta...
müşteri hizmetleri berbat olan site
"ne çıkarsa bahtına" mantığıyla calişan site. tamam; fiyatlar normalin altında ve sipariş teslim hızı da gayet iyi. ama bana istediğim ürünü değil de kendi istediği ürünü gönderiyorsa ne anladim o işten.

şimdiye kadar iki sipariş verdim bu siteden. bunlardan biri nokia cep telefonuydu. istediğim rengi de "sipariş notu" kısmında özellikle belirttim. ancak bana gönderilen telefonun rengi, istediğim renk değildi. adamlar kendi istedikleri rengi göndermişlerdi.

telefondan önce de zippo siparişi vermiştim yine bu siteden. elime ulaşan zippo da, sitedeki "ürün resmi"nden hayli farkliydi. ama üşenip göndermemiştim. cok da kötü değildi. o yuzden hiç uğraşmadim. tabi gonderdiğim mail ile bu durumu siteye bildirmiştim. bana: "ürünü bir karton kutuya koyup gönderirseniz, en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktir." diye bir mail atmişlardi. kardeşim, sen böyle ilgili müşteri temsilcisi ayaklarına yatacağına, zamanında dogru düzgün göndersene ürünü. bayağı sövmüştüm vakti zamanında.

ancak zipponun ardindan telefonda da boyle bir sorunla karşılaşinca uzun bir mail'le durumu yine bildirdim savgili ereyon yetkililerine. bu şekilde hareket ettikleri sürece bir halt olamayacaklarını, müşteriyi baska adreslere yönlendirmekten başka bir şey yapamayacakalarını izah ettim.

siz siz olun bu siteden bir sipariş vermeden evvel iyi düşünün. zira istediğiniz ürün ile size gönderilen ürün birbirinden farkli olabilir.

ve'l hâsılı kelam, şu haliyle bir halt olmaz bu siteden. daha çok çalişmalari lazim, çooook...
malınızı kesinlikle yarın gönderecek olan firma. (bkz: burada sigara içme günü yarındır)
kimsenin alışveriş yapmaması gereken internet sitesi. eşimle bir saç düzleştirici alalım dedik adamlar yarın gönderilecek dedi. yarın oldu ertesi gün göndereceğiz dediler. ertesi gün oldu stokta yok başka bir ürün seçin dediler. kardeşim başka bir ürün istesem zaten onu alırım teslimat 3-5 gün arası sipariş verdikten sonra tabi. adamlar baktılar beceremediler parayı geri gönderdiler. daha sonra eşeklik bizde tabi bir de telefon istedik onu da bozuk kakaladılar. sağolsunlar müşteri hizmetlerine mail yazarak muhatap oluyoruz; yeni sevgililer gibi. ne demişler; ucuz etin yahnisi acı olur
Saat alma hatasında bulunduğum, gönderimini 1 hafta sonunda yapan ve onu da bozuk gönderen sitecik. Sonra, paşa paşa cayma hakkı'mı kabul edip, geri ödeme yapan site.
internetteki en ucuz ve taksit imkanları en bol sitelerden bir tanesidir ancak;

- Türkiye'nin her yerine 8 tl gibi abartılı kargo parası alırlar. Bir çok firma bir kaç şirketle anlaşıp en fazla 5-6 tl kargo parası alıyor halbuki. Ayrıca izmir içi bir kargo için de şehir dışı tarifesinden para ödemek nasıl bir mantıktır? Üstelik belli bir fiyat üstüne kargo bedava kampanyaları da yok. 500 tl'lik telefon alıyorsunuz ama yine 8 tl kargo parası alıyorlar.

- Ürünlerin tedarik süresi aynen hepsiburada.com'daki gibi çok geç oluyor. En erken 3 iş gününü buluyor. Stokta olmayan ürünü varmış gibi sattıkları için oluyor bu olay. Bari bu durumla ilgili baştan bir not düşülsün müşteriler mağdur olmasınlar.
bizzat başıma gelen bir olayı anımsadım bir bilgisayar için 3 bin tl harcadın ama eve geldiğinde pc power kutusu yandı artık pc açarken 3 ay korkudan ellerim titriyordu onu bıraktım ynaındaki hediyelerin hiç biri pc uymadı aldığım ekran kartı uyar dedi uydu ama pc kasasının küçüklüğünü söylemediler o ekran kartını oraya sokana kadar bin beddua ettim müşteri hizmetlerinin cahilliği görülmemiş müşteri '''memnuniyetsizliği'''aman aman uzak durun
Dört gün önce vermiş olduğum kulaklık siparişi halen elime ulaşmadı.Hadi onu geçtim sitelerinde ve stoklarında varmış gibi ürünü satışa hazır gösterip siparişi verince tedarik sürecinde diye bir yazıyla karşılaşılıyor efendim bu sitede.Beşinci güne girildiği şu saatlerde durumda halen bi değişiklik görünmemekte.Tabii mail falan atılınca geri dönmüyorlar.
şu günlerde 500 liradan 150 liraya düştü şeklinde reklamını ve pazarlamasını yaptıkları Monster Beats By Dr. Dre Tour kulaklıklarının 10$ lık sahte ürünlerden çıkmasıyla başına büyük bela almış olan e-ticaret sitesi.
tüketici elektroniği ürünlerini piyasa fiyatının çok altına satan alışveriş sitesi. replika ya da refurbished ürün satmıyorlarsa bu fiyatlara nasıl inebiliyorlar merak konusu.
verilen siparişi 2 güne teslmi eden şirket.
memnun kaldım.
fotoğraf makinelerinde oldukça uygun fiyatlar veren izmir merkezli e-ticaret sitesi. başarılar diyoruz.

buradan ulaşabilirsiniz. http://www.ereyon.com.tr
güncel Önemli Başlıklar