bugün

+1 le desteklediğim kampanya.

Beni seven peşimden gelsin. Sgsgshsj.

Evet
+4 (yandaşlarım var)
görsel
abbır hala yazmaya devam ederken erecto'ya verilen bu adaletsiz cezayı kınıyorum. gerekirse Avrupa insan hakları mahkemesine kadar gidip hakkımızı arayacağız.

bu faşizmi ayaklarımızın altına alıp, ezip geçeceğiz...
erector'un ki kaldırılsın mı?
burada güzel bilgiler paylaşmak bulunuyoruz.
hadsizliğin manası yok.
Sen de az dalyarak deyilsin ulan. Neymiş sözlüğü domine ediyorlarmış, erekto nün caylakligi kaldirilsinmis falan filan. Lan oğlum nedir sendeki bu bir kaç yazara yaranma, yalamalik çabası, gerçekten merak ediyorum?

Ayrıca senin ne haddine ki moderasyona belli başlı bir kaç yazar için sitemde bulunuyor, ayıp ettiklerini söyledikten sonra da ' caylakligi kaldirin' diyerek emrivaki yapıyorsun yalama?

Masklavi, kan tutan kasap mesela ilk anda aklıma gelen yazarlar bunlar için neden bir tepki göstermiyorsun, derdin sözlüğün canlanmasi ise? Zira neredeyse 1 aydır cezalı bu arkadaşlar.

Neymiş , erekto nün bilmem ne bilmem ne. Moderasyonun yerinde olsam koca bir siktir çeker basardim çaylagi!
Gelen yoğun tepkiler üzerine modlar özel bir af çıkararak erecto'yu özgürlüğüne kavuşturacakmış...
sevgili kardeşim erecto'nun da, diğerlerinin de ilk çaylaklığı değil.. tekrar ettiklerine göre sonucu az çok tahmin ederek, benzer davranış desenleri gösteriyorlardır, sonuçtan da şikayet etmiyorlardır, diye düşünüyorum..

kamuoyu baskısıyla karar değiştirecek yönetimin de güvenilirliği tartışılır..
Tutturla kazan.
Destekliyorum,erecto reis yalnız değildir.
O da gelsin sol framee kaldırsın de mi yetmez silik yemeli böyle ruh hastaları.
rahmetli kuku bey amcanın yüzü suyu hürmetine kaldırılsın.
adamcağız belki mutlu, kafa dinliyor.. ceza kanunu'nda iyi hal ve ceza indirimine her gün isyan edenler, kankalarının cezalarının affını isterken objektifliğini yitiriyor..

bunun eylem tok'tan ne farkı var? adalet olsun, ama benim tanıdığım hariç...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar