bugün

Kaçın!
Yeni bir yazar. Ne olacağı belli olanından.
Çok söveceğimiz bi tip olacak.
Trol olma olasılığı yüksek yazardır .
"erdoganci cocuk" nickli elemanın kız kardeşi olması yüksek ihtimal olan yeni yazardır. demek ki ailecek geliyorlar sırası ile..
yazarlı hayatı boyunca kulakları çınlaması muhtemel kızdır.
(bkz: donuz)
Geldiği gibi donuza eklediğim tip. Kendisine iyi eglenceler.
donuza eklediğim yazar. köle ruhlu geyşalardan sanırım. belli kafa sikecek, kamalist falan diyor.

ha o kamal dediği de bunun o sonuna koyduğu kız kelimesini yücelten adamdır. 21. yüzyılda götünün kılı olduğu kişi bunun erkeklerle eşit olmadığını söylediği halde peşinden koşuyorsa kamçı sever geyşa olduğu apaçık bellidir, ben ispatsız konuşmam. Hayvan gibi kafese kapatılıp pazarda satılan dönemlere heveslendiği aşikar.

Ümmetçi ya bunlar, atatürk dinsizdi ama tayyip namazında elhamdülillah. Cumhuriyet öncesi kadına hemen bir göz atalım da bu osmanlı rüyasını şahlandıracak tayyipin söylediği eşit olmayan kadın-erkek fıtratına bakalım.

Osmanlı'da Kadının Eşit eğitim hakkı yok, meslek edinme hakkı yok, boşanma hakkı yok. Velayet hakkı yok, miras hakkın yok. Kadın, kendisine miras kalan mallar üzerinde tasarruf hakkına sahip değil.

Seçme hakkı yok, seçilme hakkı yok, doğum izni yok, çalışma hayatında eşit hakkı yok, eşit işe eşit ücret hakkı yok, kürtaj hakkı yok, gebeliği önleme hakkı yok, kızlık soyadı kullanma hakkı yok.

Şimdi türk kadınının konulduğu yere baktığımızda kimin ümmetçilik yapması gerektiği açıktır.

ha bu arada sözlükte müslümanlık oyunu ile tayyibi sempatik göstereceğinii sanman çok komikmiş kardeş. bir insanı köleleştirmek şiddetle yasaklanmıştır, Hz. Peygamber "Bunu yapanlar kıyamette karşılarında davacı olarak beni bulacaklar" buyurmuştur. suudi arabistan birleşmiş milletler baskısı ile köleliği 1950 yılında kaldırmıştır. Yani Peygamberin ümmeti ne o suudiler ne de sizin gibi arap götü yalayanlardır.
Erdogancı cocukla aynı kişi galiba .
Aydinoglu serisi gibi mi acaba bunlarda.
kız mı değil mi bilmem ama erdoğancılıkla alakası yok. islam ile alakası da, sanırım sadece bilgisi.

güzel yazıyor, sevdim.

hoşgelmiş yazar.
sırada ne var ?
erdoğancı bebe.
erdoğancı evlat.
erdoğancı üvey evlat.
erdoğancı erişkin.
erdoğancı yetişkin.
erdoğancı pişkin.

yok. pişkin olmadı.