bugün

bunun dönemindekiler yine, şimdiki kadar beyin yoksunu ve çirkef değillerdi. hiç değilse insan gibi konuşabiliyordu. mâlûm şahıs, bütün sistemi bozduktan sonrası gg.
erbakan:sen zeki çocuksun severim seni bilirsin.

gazeteci:Sağolun hocam.

erbakan:Ama bakıyorumda siyonizm mıknatısı seni çekmeye başlamış.

gazeteci:Hocam bir şey sorabilir miyim?

erbakan:Tabii ki buyur!

gazeteci:bu siyonizm mıknatısı nasıl bir mıknatıs ki taa Amerika'dan israil'den bizi çekiyorda sizin mıknatıs bizi bu kadar yakından çekemiyor.

ERBAKAN: bizim mıknatıs tahtaları çekmez evladım.
1926’da Sinop’ta doğan, 1948’de iTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Necmettin Erbakan için okulun mezunlar albümünde şu satırlar yazılıydı: “Toylardandır. Sofudur, dindardır ve çalışkandır. Hayatının yarısını namaz, yarısını da projeler işgal eder. Sınıfının yarısını kendisi, yarısını da arkadaşları işgal eder. Proje ve raporları, Saatli Maarif Takvimi gibi geniş izahlıdır. Herkesin bir sayfada bitirdiği konuyu o kırk sayfada özetler. Kendisine cıvata nedir diye sorarsanız, izaha demir filizlerinin naklinden başlar ve o kadar anlatır ki, nihayet namaz vakti gelir ve sonunu dinleyemezsiniz...”
türkiye'nin önde gelen ruhban ailelelerinden.
Cihatcı başbakandır kendileri efendim.
Necmettin Erbakan, yılllaaaarca "Kıbrıs'ın asıl fatihi BENiM" demiş; kimseleri inandıramamıştı…

Milli Gazete, Erbakan'ı KIBRIS'IN GERÇEK FATiHi OLARAK TAKDiM ETMEYE (manşetten) devam ediyor:

Üstelik, bugün öğreniyoruz ki, Erbakan, PEYGAMBERiMiZiN HALASI iÇiN Kıbrıs'ı istermiş:
http://galeri.uludagsozluk.com/r/erbakan-474625/
(bkz: necmettin erbakan)