bugün

An itibarı ile yaşadığım sorun.
O zaman kendi başlığını ye. Pardon, aç.
Zaten bir sürü sözde siyasi başlıkta bir sürü kendini bilmez, siyaset konuştuğunu zannederek atıp tutuyor awk cahilleri. Diğerleri de belden aşağı Kasımpaşalı zaten.
Kendi başlığına yaz, daha iyi.
Nana sende böyle diyosan kapatalım dükkanı..
sıkça yaşanan bir durum.
insanı üzen gerçek gibi gerçek hödüsü kesinlikle şüphesiz..
Az önce entry'sini okuduğum bir yazarın şiirini akla düşüren.
bulamayanlara hediyem olsun...

(bkz: entry girecek başlık)
genellikle gece yaşanan durum.
format ve yasalar dahilinde başlık açılarak aşılabilecek sorun.
(bkz: vah vah)
geceleri daha çok yaşanan durum.
üretkenlik için hayal gücünü zorlamayı gerektiren durum. az önce bir tane ürettim mesela. zorlayın biraz kendinizi yazmak için.
Başlık açmanızı gerektiren durum.
ben açmıştım daha önce. gönül rahatlığıyla buraya entry girebilirsiniz...

(bkz: entry girecek başlık)
bu senin için bir sorun değil bence kral .
sözlüğün sakin olduğu zamanlarda sıkça yaşanan bir durum.
özellikle de şu son günlerde inanılmaz sık yaşanandır.
sözlükteki başlıkların kalitesizliğinden kaynaklanmaktadır.
artık ara ara değil, sol frame neredeyse hiç akmıyor. sol framedeki başlıklarda bu son 2 ayda baya bir çirkinleşmeye başladı. bugün bilgisayar hep açıktı. Allah bilir gün içerisinde belki 60-70 defa uludağ sözlüğe girip çıkmışımdır. ama yok, entry girecek başlık yok. sanırsam artık uludağ sözlük macerasının sonuna yaklaşıyorum.
Ara ara başıma gelen mevzu. Malum sol frame ara ara akmıyor.
dandik yazar olduğunuzu gösteren
durumdur. komplike yazar
her konudan yazabilmeli sikiş dahil.
https://www.youtube.com/watch?v=pnv79vuL_GY

çok sıkılıyorum.
öyle belli bi sebebi, belli bi derdim de yok. hayat işte ama bi yere bi şeyler yazmak istedim. içimdekileri dökmek istedim. içimde ne var onu da bilmiyorum ama düşünüp durmaktansa aklıma gelenleri klavye aracılığıyla yazıya döküp onları yavaşlatıp ne olduklarını anlamaya çalışmak çekici geldi.

birini sevmek istiyorum. aşık olmak istiyorum. yalnızlıkla tanışıyorum. kendimle tanışıyorum her gün yeniden. çünkü farklı biriyim her an. bi yandan güzel bir şey değişiyor olmak, bir yandan yorucu. takip etmek efor istiyor.

aşık olsam sanki yine her şey daha kolay olacak gibi. çok somut bir dert kötü bir aşk bile olsa. çabalarsın uğruna olmazsa 2-3 ağlarsın vs vs.

çok sıkılıyorum işte. öyle. uzaktan bakıp, şöyledir, böyledir dediğin şeyleri gerçekten içine girip yaşayınca hiç de öyle olmadığını farkedıyorsun. bu da yine hem iyi hem kötü bir şey.

özetle;
yetişmek için menzile, gidiyorum gündüz gece.
her gün gece saatlerinde yaşanandır.