Karpuz ve çilek.
Afedersin muz.
Yazın gelmesini dört gözle bekleten kavundur şahsım için.
Hasan ali kaldırım.
papaz eriği.
aslında hepsi birbirinden güzel, ayırt etmemek lazım ama bunlar +1 olacaksa o zaman.
erik,
karpuz,
çilek,
şeftali,
muz,
şeftali.
Yeni dünya. iyisini bulmak zordur.
Uzun uzun düşündüm en çok sevdiğime karar veremediğim gibi sevmediğim bir meyva bile bulamadım..
(bkz: muz)
Ananas, çilek ve muz.
Karpuz.
kaki ne lan?
Çilek son kararım evet.
Demir oranı yüksek meyveler. Şu an tek eksiğim demir. Ve şu an demir içeren her şeyi seviyorum. Benim için "sağlıklı yemek, en güzel yemektir." Bu yüzden sağlıklı olan ve kilo aldırıcı etkisi düşük olan tüm besinleri severim. Ama bir şey zararlıysa, mesela hamburger ya da onun gibi zararlı bir fast food ise, dünyanın en lezzetli yemeği olsa bile yemem. Bir arkadaş ile ders çıkışı ege üniversitesi karşısındaki fast food zincirlerinden birine gitmiştik ve o hamburger yerken ben tek bir sipariş vermedim. Fast Food yememek ve sağlıklı beslenmek konusunda çok katı ve iradeliyimdir. Hatta bu huyum ile ilgili şu tespiti yaptı biri "Senin deli gibi bir iraden var, odaklandığın konulara aşırı odaklanıyorsun. Sen bu iradeni bu tutkunu hayatın başka alanlarında kullanmalısın."
Aslında doğru. Kendim de isterdim dersler konusunda da aynı tutkumun olmasını. Ama çoğu zaman diyet ve egzersiz konusunda baskın geliyor bu tutku. Ders çalışırken neden yok, bilmiyorum.
Erik ve elma.
portakal. net.
Sosis ve salam.
Karpuzu tek geçerim fakat diğerlerini de severim.
Çilektir.
papaz eriği ve bursa şeftalisidir--artık çok zor bulunuyor.
Ananas.
Digerlerinden daha farkli bir tadi var ve sadece ayda yilda bir aldigim icinde tatli tabi.
çekiredği olmayan- kolay soyulan ve kurtlanmayan ; muz.
Meyve sevmiyorum. Ekşi ve tatlı şeylerden nefret ediyorum. Neden bilmiyorum. En son meyveyi 5 yıl önce yedim.
Kivi,

Sırayla mango,ananas,trabzon hurması, erik, çilek diye devam eder..