bugün

Erdoğan'ın başkanlık hayaline.
Camın altında duran kediye tükürük denk getirdiğim vakit çok keyiflenirim, bundan mütevellit gülerim. Yolda sıçan bir hayvan görünce de gülerim mesela. Biraz malım ben kusura bakmayın.
En çok ciddi bir ortama girdigim zaman gülüyorum ne yazık ki.
şu kusursuz adam tiplerine giriyorsunuz ya laf aramızda çok gülüyorum lan.
cenneti isteyip de ölümden korkanlara. ulann siz var yaa. *
Bana komik gelen her insana.
Beni öyle komedi filmleri falan güldürmez.
en yakın arkadasimin ufak bir bakışı bile beni krize sokmaya yeterlidir.
kitlesine "bakıııııııııııııııın beeeeeeeeeeeeeen ne de iyi baaaaaaaaaaşşşşşşşşşşşkaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnn" olurum diyen attan düşene.
Sevgilimin ben guleyim diye yaptigi sebekliklere
Kedimin sapsalligina
Genelde cogu seye gulerim, her seyden mutlu olan bi yapim var ama en cok yukarida saydiklarima.
aşk'a.
her şeye.

cidden her b.ka gülüyorum ben.
hepsine çok gülüyorum.

çünkü ben çılgın bir yazarım.

evet.

tanım: bir soru.
Götüme.
Bir fotoğraf çekilirken yalandan gülüyoruz.Gülmeyi unuttuk.
Sanırım herşeye. Acısına, acı acı. Tatlısına, kahkaha ile.
Gülmek güzel şey vesselam.
Duvardaki adalet yazısına.
zenginlerin esprilerine.
erkek kardesim.

cok sinir bozucu biri. ona artik susmasini soylediginizde size uzun ve gur bi ssst ceker. gulersiniz ama histeriktir. sonra joker gibi kahkaha atip yuzunu tuhaf bi sekile sokar. bu defa kahkaha atmaya baslarsiniz.

istisnasiz herkese olur. her yemekte annemden terlik, benden ensesine saplak yer bu uyuz. sonra kalkarken de agzini peceteye degil opucem diye benim yanagima siler.

her ogun, istisnasiz.
büyük bir iddiaya girip yenilene. beşiktaş şampiyon olsun kendime şunu yaparım şurama şunu sokarım, şuramı buramı açarım falan diyenler vardı. şuan onlara gülüyorum.
ps:fenerbahçeliyim ama bu kadar büyük konuşmayın cidden komik oluyor.
Mutlu rolü yapanlara, sürekli yorulmandan nasıl yapıyorlar?
6alatasaray'ın acizliğine.
Kali dersinde hocanın her defasında kafaya vurmak yok demesine rağmen illa musabakada birisinin o sopayı kafasına yediği ana çok gülüyorum. Ben kendimden bekliyordum bunu fakat henüz o tarz bi vukaatım olmadı çok şükür.
Cem yilmaz'ın konfeti skecine.
siyasete.. ciddi olduğunu söyleyip bu kadar güldürebilen başka bir şey yok lan.
takım elbiseli yalancılardan daha komik ne olabilir..
hatırladığım katıla katıla gülme olaylarımdan birisi,a fish called wanda filminde, wanda avukatla avukatın evinde buluştuğunda , birden karısının eve gelmesi, ottonun birden ortaya çıkması...çok güldüğüm, güzel sahnelerden birisidir.

youtube a yükledikleri fail compilation videoları içinde de acayip komik şeyler var.
öğretmeni kapak eden herhangi bir öğrenci. evet.
sevmediğimiz birinin taklidini yapan herkese gülerim aslında bakarsanız ben genel olarak her şeye gülerim.

edit : essynin sayfasına girdim karması dolmuş şoförü olmuş çok güldüm ya.