bugün

Shadow looked around the room first; force of habit.
'korkarım ki ben harry değilim bay gray' diye yanıt verdi ince bir ses. ona göz ucuyla baktıktan sonra ' özür dilerim, ben düşünmüştüm ki...' 'benim kocam olduğumu düşünmüştünüz. hayır sadece onun karısıyım. kendimi tanıştırmama izin verin.

(bkz: dorian gray in portresi)
"o kadar dikkatli ki; mesela, saçımı kestidiğimde, bir santim bile olsa hemen farkediyor."
Beni eski evime götür tanrım n'olur, yumuşak dizine annemin tekrar ilet! Orada herşey tatlilik merhamet huzur...
''Ama belki de hayaldi onlar.''*
..."Bizim de küçük tutkucuklarımız olmadı mı?" ihtiyar kız çıplak heykel görmüş bir rahibe gibi gözlerini yere dikti.
Goriot Baba-Varlık Yayınları
"cesur bir adammış. onu ve mürettebatını kurtarmak için daha da iyi bir neden bu," dedi Austin. "geminin dipteki konumu hakkında bir fikriniz var mı?"
beyaz ölüm - clive cussler
"iş yaşamında insanların kendileri ve işleri hakkındaki görüşlerini geliştirecek ve onlara tümüyle yeni hevesler ve güçlülük duygusu kazandırmaya yardımcı olacak yeni kavramlar ortaya koymak." - Cam tavan üstünde dans.
"prens burada , manastırda.Biz..." Stephen durdu , kurumuş dilini ıslatmaya çalıştı " ona yaşamının tehlikede olduğunu söyledik."

ölüm kapısı serisi - birinci cilt
'' evet Votini kibirli bir çocuk, ama kalbinde kötülük yok. '' - çocuk kalbi.
gerçekten de öyleydi.

(bkz: tom savyer)
Şaşırdığını gören kadın "evet" dedi.
"Neden benden başka birisi kendisine tiksintiyle bakıldığını hissetmiyor?" diye bir düşünce takılıyordu kafama.
sonra bacaklarını kavrayın, bir ileri bir geri gidin gelin.

modern kamasutra teknikleri.*
faniyi verip bakiyi kazananlar zarar eder mi?*
" ama bu kuyruklu bir yalandı "
Kırılan neşemin son vidası, bir hayat hızıyla yerine yerleşmişti. Sait Faik - Semaver -
özetle, taşralı burjuva kadınların düşlerindeki erkeksi hayvandı: sağlıklı, güçlü, yalnız gerektiği kadar kalba ve küstah.

(ps.en yakındaki kitap..sakatmış..ben uzaktakilere bakmaya başlayayım..yatak odasında terör-marquis de sade)
"gene n'oluyo lan size?" diye sorarmış baba.
... ama onu seviyordu, malik onun her şeyiydi.

ayşegül samur- sessiz sözler
56.sayfa 5.cümle; "su vereydi iyiydi" * *****
"süitleri ve güzel arabaları olan eroinmanlar vardı ve tabii bir de biz."
"özgürlüğüm de ayaklarım gibi zorlu bir sınavdan geçecek"

kibarlık budalası sevda doktoru - buket yılmaz (moliere'den çeviri)

(bkz: oldu mu kanka)
"bedava yaşıyoruz bedava" orhan veli kanık- tüm şiirleri
siz karoya çakarken batı ruayı verdi. (briç kitabı)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar