bugün

Seninle alakalı olandır. Veremediğin değer, yapamadığın fedakarlığı kimseden bekleyemezsin.
Ablam gibidir. Erkek bebeği olacak yakında. çok heyecanlıyım teyze olucam.
Canımı istese düşünmeden veririm. 7 yaşımdan beri hayatımdadır kendisi ve çoğu kardeşten ötedir benim için manası.

Bu yazıda anlattığım kadar kıymetli olduğunun belki farkında değilsindir kardeşim ama varlığının her bir saniyesi için şükürler olsun.
Hafif çatlak olur ama çok sevilir.
Baş belasıdır ama iyiki vardır.
Tam olarak her şeydir. Her duyguyu paylaştığın, fikirlerine ihtiyaç duyduğun kişidir. Arada kavga edip barışıyor, trip atıp saçmalıyorsanız artık kardeş kıvamına gelmiştir. Bende bi tane var, iyi ki var.
esuumdur. can özüm olur kendisi.
Kan bağı olmadan ailem diyebildiğin insan, insanlar, can parçaları.
Beni benden daha iyi tanıyan, benim göremediğim hatalarımı gören, her zaman iyiliğimi isteyendir. Ayrıca neredeyse ikiz kadar benzediğimdir.
Ne yazık ki sahip olmadığımı fark ettiğimdir. iyi birçok arkadaşa sahibim, çevremdekilerin hepsi gerçekten çok iyi insanlar ama deli gibi eğlenebildiğim her şeyimi paylaşırım dediğim biri yok. Belki de var ama yolumuz ayrıldı.
En son dün konuştuğum ve 2 saat sohbet ettiğimiz 11 senelik arkadaşım olan kişi. Yalan değildir eğer yalan olsaydı en zor zamanımızda yardımımıza kim koşardı? Hem satacak olsa çoktan satardı 11 yıl olmuş.
çekik manyağı, naif, sabırlı, fiziksel olarak tam tersim olsa da herhangi bir konuda daima aklından geçirdiğini aklımdan geçirdiğim biri benimki. bazen * yanaklarını mıncıklayıp yüzünü şekilden şekle sokmak istiyorum ama kıyamıyorum canı acır diye. teknik olarak 16, fiziksel olarak 9 yıldır birlikteyiz.

son olarak okuyacak, biliyorum: iyi ki o gün saçını çektim. bir damla su kadar bile pişman değilim, hiç de olmadım. daimi varlığın için teşekkür ederim.
Arkadaşım iki püsküüüt arasına çikolata sürüp odama getirdi ya kızım senin bu hayata dair umutlarımı yesertmeye ne hakkın var.
Kardesten öte diye klişe bisey diyeyim ben de. Ama cidden öyle *
Kötü gün arkadaşıdır. Kendini zayıf hissettiğinde,daraldığında bunaldığında rahatlıkla arayabileceğin yegane kişidir. Kendini yanında en dogal hissettiğin saçmalamanın zirvesine çıktığın insandir.
Sirlarinizi paylastiginiz, beraber gulup agladiginiz kisi.
Tüm sülaleye bedeldir.
Sevgilidir. Arada duygusal bir bag varsa kendi hemcinsinden olsun karşı cinsten olsun kardeşin olsun kimseye dökemediğin içini ona dökersin. Cunku en yakın arkadaş odur. Bu yüzden en yakın arkadaslarıma ‘sevgili’ değil ‘kız -arkadasım-‘ demeyi tercih ederdim.

Bi kaç arkadasım var tamam ama en yakın arkadasım dediğim biri uzun zamandır Yok. Eksikliğini ? Çekmedim.
Güzeldir vesselamlar hatta güzellerdir. Simdi kilometrelerce uzaktayim onlardan hayatin ruzgari öyle bir savurdu ki geri geldiğim yere geri dönemiyorum. Ama biliyorum ki onlarca insan tanıyorsun ama sığındığın yine eskilerden kopup da gelemediklerin oluyor.
Sana ulaşamadığında seni merak eden, kötü gününde yanında olan, sırdaşın, eğlenebildiğin, en güvendiğin kişilerden biridir.
Sen kanka dersin best friend dersin o işi düşünce arar. Ne acı =/
En yakını sanırım babam demek doğru olur. Onun arkadaşlığını kaybetmek son isteyeceğim şey olurdu.

Ondan sebeptir bu dostluğu elinden alınan kişileri kardeşim gibi severim. Eksikliği tarif edilemezdi.
bu devirde olmuyor. herkez menfaat için yakınlaşıyor.
Menfaat için yaklaşmayandır. Bazen beni benden çok düşünendir. Nasıl oluyor bilmiyorum. Tamam ben de ona çok değer veriyorum, geçen sinemaya girerken susar diye düşündüm, gel su alalım sana dedim. Aslında bana ne bundan, çocuk değil ama düşünüyorsun işte. O da beni üzen insanlardan benden daha çok nefret eder, birbirimizin annesi gibiyiz. Ve saçma tarafı sürekli birbirimize kötü davranıyormuş gibi yaparız. Yani o kadar sahiplenip o kadar da nefret ediyor gibi görünmek bir beceri, inanın bana. Umarım hayatımdan hiç çıkmaz çünkü gerçekten bir kız kardeşim var sayesinde. Neyse, çok güzel şey söyledim. seni sevmiyorum yazayım da huzuru kaçsın biraz.
Şükür ki varlar. Çok kazık yemekle birlikte zamanla doğru gerçek arkadaş tespit edildiğinde tadından yenmez.