bugün

buram buram survivorda hissi yaratan değişik ruh hali ve huylara sahip sevgili türlerinin listesi.

melankolik ruh halinde takılan sevgili: her konuşmada üzgünlük hissi veren ve hayata bakışı hep negatifmiş gibi davranan sevgili türü.

oram kilolu buram çirkin diyen sevgili: 'ya uff sen beni aldatmassın recai demiiii' modunda takılan ve 'ay 200 gram almışımmmmmm' modunda sizden 'yok yok süpersin sevgilim' yaftasını duymak isteyen sevgili modeli.

24 saat konuşmak isteyen sevgili modeli: sevgili türlerinin içerisinde en bıkkınlık veren türlerden biri olan bu sevgili yaptığınız dakikayı ay sonuna dayandırmadan bitirmeye ant içmiştir. aradığında açmassanız 'ne işin vardı çabuk açıkla' modunda takılan bu sevgiliye sahip arkadaşlara allahtan sabırlar diliyorum şimdiden.

2 dakikada bir mesaj bekleyen sevgili türleri: sıçarken bile yazmanızı isteyecek kadar gaddar sevgili türüdür. ateist adama allah adını söyletebilecek güçteki tek sevgili türüdür aynı zamanda.

fazla zeki sevgili: sizden daha zeki olan sevgili türü. çok tehlikeli olmasa bile ara ara attığı bakışlar ve 'kontrol bende' duruşu tehlikeli olabilecek sevgili türü.

not: bu liste erkek gözü ile tecrübelerden yararlanılarak oluşturulmuştur.
Sessiz olan, kıskanmayan, ilgilenmeyen fakat ilgi delisi olan tehlikesi de ayrılınca kıskanan ilgilenen, s..ettiğin halde gitmeyen bir yapıya bürünen olması. Bir de yalancı olması da cabası.
sizin haklı olduğunuzda bile sinirli bir biçimde üzerinize yürüyen tip.
24 saat konuşmak isteyen sevgili modeli hakkında yardım istenendir aynı zamanda.
Yalan soylemeyi meslek edinmis biri.
Seninle ömür boyu birlikteyiz hiç ayrılmicaz diyen sürekli seni seviyorum diyen bunaltan yapışan sevgilidir.
gözleri fıldır fıldır oynayandir.
border line kişilik bozuklugu olanlardır, bu tür kızlar genellikle ailelerinden birinin eksikligiyle büyürler yada babalarıyla araları rezalettir. evinize gelirler sizle yatar kalkarlar eyvallah ama bi bakmışsın 5 posta siktikten sonra bile hala elalemle mesajlaşıyor kefaşe. doymak bilmezler intihara meyilllidirler, her türlü sado mazo kabul ederler tam bi orospulardır.
Geçmişinde çok sevgilisi olmuş . Kendini eşşiz benzersiz zanneden. Kendi tipi bir boka benzemediği gibi sevgilisini eşofmanla gördüğünde ıyy soğudum insan olamazsın vs vs ellimi sallasam ellisi diyenler
"sanane benim şuyumdan, sanane benim buyumdan, sana mı soracam onu, hıı sen kimsin ki?" kendini karşısındakinden üstün gören sevgili tipidir.
Geçmişinde çok sevgilisi olmuş . Kendini eşşiz benzersiz zanneden. Kendi tipi bir boka benzemediği gibi sevgilisini eşofmanla gördüğünde ıyy soğudum insan olamazsın vs vs ellimi sallasam ellisi diyenler
En değerlisi siz değilseniz sıkıntı.
(bkz: gogo yubari)
Kompleksli olanlardır. Bu türler kıskanç, kısıtlayıcı, ilgi açı olup ayrılınca da problem çıkarmak ve arkadan hunharca konuşmak gibi konularda son derece bonkördürler.
(bkz: hoşlanılan kızın rus gizli servis ajanı çıkması)
Önceden uzun ilişkisi olmuş sevgili.
Elinde tespih, yumurta topuk ayakkabı giyip, gömleğinin üstten 2-3 düğmesini açan, cep telefonu olup kontoru olmayan, cay ocaklarina gidip (ulku ocaklari da denilebilir)beleş çay içip gezen tipler.
kıskanç sevgilidir onlardan her şey beklenir.
terazi burcu olan sevgili modelidir.
Eski çıktığı psikopat olan sevgili.
inatçı olandır . (bkz: boğa burcu)