bugün

t: bir soru.

hatırlamıyorum.
Dun aksam cantamdan 5 lira bulunca.
once upon a time..
Dün, daha önce sattığım çizgi romanları koleksiyonuma tekrar ekledim ve hiç okumadığım bir kaç tane çizgi roman aldığımda mutlu oldum.
Ben her an mutluyum.
hatırlamıyorum, çok uzun zamandır mutlu olamıyorum.
dün gece gördüğüm rüyadan dolayı, bu sabah uyandığımda. ama şuan bir mutluluk hissetmiyorum.
Arada bi geliyor anlamsız bir mutluluk. Hemen kovuyorum tabi sebebin neydi ki deyip. Cevabı zaman zaman olan sorudur.
Mayıs ayında yıllık iznimi kullanıp güzel bir tatil yapmıştım. Sanırım o zamandı.

Şimdi bu ayın sonunda yine izne ayrılacağım. Biraz kafa dinleyip yeniden mutlu olmaya ihtiyacım var.
Kaybettiğim sandığım anahtarımı çantamda görünce:)
Mutluluk nedir onu bir sor dedirten başlık.
ayıp söylenmez olan var olmayan var.
Ben de hatırlamıyorum.
mutluluk, hesap tutmaya gelmez.
1 ay önce. Kıyafet alışverişi yaptığımda. Ama kısa sürdü 2 saat sonra geçti.
5 saat önce düğün pilavı yedim buraların adetiymiş yok böyle bir şey moruk daha önce çeltik yemişim.
Her 27 dakikada bir mutsuz olurum.
iki gündür bu başlığı görüyorum hiç aklıma bir anım gelmiyor. bazı güldügüm zamanları anımsıyorum ama sadece gülümseme kahkaha bile değil amk. harbi düşündürdü bu başlık. ne boktan bir hayat yaşamışım meğer.
Yalnız, sessiz, sağlıklı,huzurlu, düşünerek geçen serin havalı zamanlarda ben hep mutluyumdur.
Bugün. Çok şükür hamdolsun. iyi bir pazar günüydü.
Bu sabah.

Uyanır uyanmaz;

"Sevgin nefes, sevgin candır. Sevgin bana heyecandır"

Mısrasını mırıldanarak uyanmak beni mutlu etti.
az önce bir camel yaktım.
17 yaşımdayken halısahada kornerden Bala göte gol atmıştım. Bilerek yapmış gibi karizmatik bir şekilde sevinmiştim. Şimdi minyatür kale maça bile almıyorlar beni!
Bugün otostop çekince.
3 gün önce.
Alt komşular bile keyif sigarası içmiş olabilir. (bkz: anladınız siz onu)
Hadi bakalım attım yemi.