bugün

(bkz: böyle bir yazar yoktur)

sözlük gibi karşıt görüşlerin yoğun olduğu yerde pek olması beklenmeyen yazardır. keza hangi siyasi görüşlüysen, tam zıttı seni hiç sevmez. düşünemez bir insanı sadece siyasi görüşüyle sevmemenin yanlışlığını.
ya da başka herhangi bir konuda savunduğun konunun tam zıttı da olabilir bu... siyasi parti, takım, sanatçılar, şairler, onlar, bunlar, şunlar...*.*
haa, zoraki sevilen yazarlarda vardır. onlar ayrı. apayrı hemde. zoraki de ne kelime yahu, onlar sevilmek için yaratılmışlardır.**
iki yüzlü yazar olma ihtimali yüksek olan yazardır.
etliye sütlüye dokunmaktansa tavşan boku olmayı yeğleyen, bol bol nick altı entry giren, kişisel gelişimini henüz tamamlamamış yazar.
(bkz: yavşak)
(bkz: zorla güzellik olmaz)
step back adlı şahısın içinde bulunmadığı ve bulunamayacağı durumdur..

(bkz: çok da mikimde ali sami)
etliye sütlüye karışmayan yazardır.
(bkz: teşekkür ederim) *
(bkz: ortam yalakası)
(#3559554).
(bkz: merdane)
özellikle ve katiyetle siyasete bulaşmayan yazardır.
zıt düşüncelere sahipken kendi düşüncesini savunamacağından, herkesin düşüncesine katılmak zorunda olan ve böylece kimse ile arasının bozulamayacağı yazar. mümkünse beni herkes sevmesin.*
etliye sütlüye karışmayan, apolitik, asosyal,aseksüel yazarlardır.
(bkz: beni sevmeyen ölsün).
yoktu böyle bir yazar
ta ki ben gelene kadar * *
öyle bir yazar yoktur, çünkü birinin herkes tarafından sevilmesi imkansızdır. heleki görüş ayrılıklarının bu derece aşikar olduğu bir platformda daha da imkansızdır.
her durumda göte göt diyen yazardır.
siyasi yazılarda, kadın-erkek çekişmelerinde boy göstermiyen yazardır.
pek muhatap alınmaması gereken yazardır. bir insanı herkes seviyorsa ondan bi cacık olmaz. net bir duruşu yok demektir.
(bkz: gülten dayıoğlu)
(bkz: enid blyton)
genelleme yapacaksak;
siyasi/dini meselelere bulaşmadan, sadece yazarları güldürebilecek entryler girerek/başlık açarak olunabilecek durumdur.

gelsin tespit entryleri
çoğu zaman kendin olmamaktır.
(bkz: pozitif troll)
güzeldir gibi geliyor.
daha anlayamadık.

(bkz: yaşamayan bilmez)