bugün

ne olduğu bulunamayan türdür.

çok düşünülmüş nedir diye ama maalesef bir sonuca varılamamıştır, yani en kaliteli diye bir seçim yapmak için kaliteli en azından bir kaç tane olması lazım, yok, valla çoğunu seyrettim, korkmadım hiç lan.

o yüzden bizim sinema dünyası, göz yaşı seli tarzına aynen devam, bildiğiniz işi yapın kardeşim, zor mevzulara bulaşmayın.
henüz çekilmemiş olandır.
(bkz: gulyabani)

altıma sıçtım, o derece.
dabbe : bir cin vakası
hababam sınıfı.
http://www.eneger.com/wp-...Cin-Vakas%C4%B1-izle.jpeg
bu değildir.
--
bu bildiğin komedi filmidir. hay ben senin burnuna sokuyumdur.
(bkz: musallat)
(bkz: kutsal damacana)
kesinlikle musallattır.
türkiye'de korku filmi yapılamaz. yapılsa da komedi filmine döner. bunun bir çok ispatı olan film var zaten. ve aksini de bize gösteren bir film dahi yok. bu da demek oluyor ki biz yapamıyoruz arkadaş. verin dramı nuri bilge ceylan bir ödül daha kazansın. tek yaptığımız dramdır. onun da krallarını yapan senaristlerimiz yönetmenlerimiz var şükür.
film değil ama dizi olarak;
(bkz: arka sokaklar)
(bkz: Cennet mahallesi)
(bkz: Çiçek taksi)
google'a yazılsa google bile "bunu mu demek istediniz: en kaliteli amerikan yapımı korku filmleri" tepkisi verecektir.
kalitesiz türk komedi filmleriyle eşdeğerdir.
kalite, korku ve türk kelimelerinin bir şekilde sıraya dizilmesi sonucu ortaya çıkan söz disidir, en kaliteli türk korku filmi. altında başka neden aranmamalıdır. sonuçta komedi diye çocuklar duymasının izlendiği bir ülke burası...
akp iktidarı. pek kaliteli değil ama gerçek bir korku filmi. 10 yıldır vizyondan inmedi.
destere saka saka elle tutulur bir film yok.
(bkz: musallat)
SEMUM olabilir.
doktorlar, zira o kadar çok oynadı ki artık film sayılması gerekli.
(bkz: bez bebek)
(bkz: türk malı)
(bkz: akasya durağı)
uyarlama da olsa (bkz: şeytan)
(bkz: musibet)
henüz çekilmemiştir ve çekildiğinde bir hasan karacadağ filmi olmayacaktır.
diziler içinde lale devri denilen tuhaf şey olabilir mesela.

o ne lan öyle bir kere bir başlıyor, 3.5 saat falan sürüyor, konu ise bildiğin işkence, yani testere yapamaz o işkenceyi adama, anlayın artık.

abovvv düşününce içimden bir titreme geldi yine lan.
(bkz: süt kardeşler)

filmdeki gulyabaninin çocukluğumuzda bıraktığı izi inkar edemeyiz sanırım.*
bulent ersoy'un ekranda goruldugu anlar kanimca 120 dakikalik korku filmine bedeldir.