bugün

açık ara ups tir. 2 kez işim düştü bezdirdiler , sinirlendirdiler. Bir günde şikayetvar sitesinde 7 şikayet düşülmüş.

edit: aramızda ups çalışanı var herhalde. çok kötüler , internetten alışveriş yapacağımda ups ile çalışıyorsa yapmayacağım.
mng kargo. bütün hes projelerinde doga'yı katledip, göstermelik toplantılarla halkın yaşam hakkını engelleyen bir şirketin kuruluşudur. sizde doğa'nıza sahip çıkıyor, geleceginizi düşünüyorsanız yaşam alanlarınıza kast eden şirketleri tek tek belirleyin.

bu açgözlü şirketlerin istanbul'u talan etmesine yönelik bir çalışma var, incelemek isteyen buyursun;
http://www.megaprojeleristanbul.com
sürat kargo. Adı bile alay ediyor sizinle.
yurtiçi hariç diğerleri.
Düşük zeka kapasiteli çalışanlarıyla yurtiçi kargo. Laf anlama, açıklama ve iletişim zekası aramayın. Bir de eve geldik bulamadık yalanıyla asla adrese gelmeyip şubeye çekiyorlar sizi adi taktikleriyle.
ups ups ups . paketin verildiği adres gaziosmanpaşa , geleceği yer üsküdar. 5 gündür gelmedi. çok profesyoneller canım.
Arastır.Açık ve net.ismini vermek istemediğim bi siteden alışveriş yaptım ki bilerek açık adres verdim telefon numaramı vermedim.Bu aras şirketinin dediğine göre ben firmayı arayıp kargoyu gelip alacağımı söylemişim.Meşgul lan telefonları, ulaşamıyoruz ki söyleyelim.Şimdi satıcı ikinci kez kargolamış.Benden kargo ücreti isteniyor.Onlar başını alırlar.
Aras kargodur. Net.
aras kargo

biz daha berbatını yapana kadar......
Yurtici haric digerleri.
gezi olaylarında yardım kolileri kargolamam filan demesiyle aras kargo başı çeker.
Kesinlikle Aras ve Ptt dir.
bugün izmirden ankaraya bir evrak yollayayım dedim aras kargo yollayacağım yer ilçe olduğu için ancak ayın 27 sinde varır dedi neredeyse adamı dövüyordum. onun dışında yurt içi kargo arkadaşımın evrağını üniversite yerine bir kağıt fabrikasına teslim etmiş. ha bir de mng kargo var ki o hepsinden beter yazmaya bile derman bulamıyorum.
Yurtiçi kargodur. 5 gündür evdeyim, 5 gündür gelip evde bulamıyorlar.
Mng en kötüsüdür.
Diğerleri geç de olsa kargoyu ulaştırıyor hiç değilse. Mng onu da yapmıyor.
(bkz: ceva lojistik)

tek geçerim.
mng kargo net. adamlar eskişehirden 1.5 ay sonra getirdi unutmuştum artık. rezillik.
aras olan sirket. Tam bir felaket.
yurtiçi kargo.
Sürat kargo.
aras'tır.
arkadaşı 1 ay geçiktirmiş gine iyi ben şikayet işlemine geçene kadar adamlar 6 ay bekletti beni
aras kargo en berbat, rezil, leş kargo şirketidir. benim turşumu aras kargo şubesinde açıp onunla öğle yemeği yemeleri beni derinden etkiledi. şubedeki herkesi işten attırdım. pişman değilim.
Bizim burada Aras ve mngdir efendim. başka yerde nedir bilemem.
eski bir yöneticisi olarak şunu söyleyeyim mngnin ambalajı güzeldir. baktığınızda diğerlerinden daha kaliteli durur ancak hasar kayıp ve devir kargo oranı oldukça yüksektir. Fiyatları söylemiyorum bile. Şube çalışanlarının mutlaka size itelemek zorunda olduğu hizmetler vardır öncelikli kargo, ambalaj, sms bunların başlıcalarıdır. Her size iteledikleri ambalajdan prim alırlar ve bunu istemesede yapmak zorundadırlar çünkü yapmazlarsa aranıp fırçalanırlar.
edit: unutmuşum aktarma merkezerinde genelde suriyeliler çalışır.
şüphesiz ki mng'dir.