bugün

Paradır. Ne istediği bile belli olmayan insanın eline vereceksiniz parayı, al bununla ne istiyorsan git satın al diyeceksiniz.
Çikolata ve şekerlerle doldurulmuş kalpli bir kutu değildir.
Bir süredir gitmek istediği tiyatro, konser, envai çeşit spor turnuvası bileti ya da imzalısından sevdiği bir yazardan kitap.
Bence en güzellerinden biri bunlar.
Bir çiçek iyidir.
Klasik kafa yapımla kitabı tercih ederim. Bu konuda asla yaratıcı olamadım.
Kişiye göre değişir. Babama senelerdir ne gömlekler kravatlar ne saatler aldım yüzüne bakmadı. Bugün bir tornavida setine çocuk gibi sevindi.
Babama yıllardır kravat parfüm falan alıyom. Matkap aldım. Mutluluktan uçtu.
uzaktan güzel bir kutlama mesajı ya da en fazla telefon.
onun dışında yalnız bırakmak, yapmacık organizasyonlara falan gerek yok.
baş ağrıtmayan, seni de karşındakinin doğum gününü kutlamak, hediye aldırtmak zorunda bırakmayandır.
tüm whatsapp görüşmelerinin olduğu kişisel kitap. tiktoker hediyesi. konu tartışmaya kapalı.
ona özel siyah yapraklı bir defterde onunla ilgili yazılar sözler dolu minik bir el defteri.
duş almayan birine deodorant hediye ederek inceliğinizi belli edebilirsiniz xd
ihtiyacım olan bir şey alındıysa en iyi hediyedir. ben zaten mesajı veririm size laf arasında. doğum günü öncesindeki bir-iki haftaya dikkat gençler.
Sevgili için ise baş başa geçirebildiğiniz mini bir tatil bence. bir arkadaş için ise sizin için bir anlamı olan film, müzik vs. Artık o anlamı olan şey ne ise onu hatırlatacak eşyalar alınabilir. Polaroid Fotoğraf Kartlarıda doğum günü hediyesi için iyi bir seçenek.
Benim için bileklik, kolye, parfüm, deodorant bile olur. Giysi istemem çünkü benim tarzımı kimse anlamıyor aq boşa gidiyor alınan şeyler çünkü giymiyorum. Kitap, müzik cd'si, film cd'si, herhangi bir derginin yeni sayısı falan da olabilir. Pahalı hediye hiç sevmem çünkü alan kişi doğumgününde pahalı bir şey bekliyor sonra. Alırız aq para sorun değil de ben bu emrivakiye dahil olmak zorunda değilim, içimden ne gelirse onu almak isterim. Ama öyle olmuyor işte sonra ben sana ne aldım sen bana ne almışsın yüz ifadesi 800 metreden anlaşılıyor falan çok sikik bi durum.
anlamlı hediyeler der geçerim. kendi elinizle yaptığınız bir şey olabilir bana yapılacak bir yemek hem anlamlı hem de güzel bir hediyedir. yemek yemeyi seven biriyse tabii.
beni seven güzel bir kız.
hatırlanmaktır.
Borcam olabilir.
Gerçekten ihtiyacım olan herhangi bir şey.
yiyebileceğim ya da ömrüm boyunca saklayabileceğim bir şeyler olmalı.
yenebilecek hediyeler.
kol düğmesi, kravat iğnesi gibi minör şeyler. minör dediysek ebat olarak tabi.
pilav tenceresi.
saattir ya. bozdurabildiğinde para ediyorsa hele üstüne tanımam.