bugün

Yaşlılar için eski bir foto, gençler için para.
Ben eşime kitap yazdım ve onu hediye ettim.
Doğum günü hediyesi alacaksan, alacağın kişinin kişiliğine göre alman lazım. Aksi takdirde sevmeyebilirler, bunun olmasını istemezsin, kişiyi biraz gözlemle neler yapıyor neler ediyor, bunları yaptıktan sonra alacağın hediyeden yüzde doksan memmun olurlar.
Koyanlar olabilir. Günümüzde ise en çok istenilen veya cazip olanı söyleyeyim. Cep telefonu olur.
Benim için barbie bebektir * doğum günlerimde barbie eşyası isterim genelde.
Ben dindar bir arkadaşıma güzel bir Kur'an-ı Kerim almıştım.

Bence dünya üzerindeki en değerli hediye...
kişiye göre değişir olm bu. ben mesela babama bi hediye bakacağım, hak ediyor lan adam.
babaya ne alınır, saat alınır.
bana biri kapri almıştı hala giyiyorum , 10 yılı geçti.
ben bile hatırlamıyordum doğum günümü. gerçi hala kutlamıyorum o ayrı bir durum.
saattir ya. bozdurabildiğinde para ediyorsa hele üstüne tanımam.
pilav tenceresi.
kol düğmesi, kravat iğnesi gibi minör şeyler. minör dediysek ebat olarak tabi.
yenebilecek hediyeler.
yiyebileceğim ya da ömrüm boyunca saklayabileceğim bir şeyler olmalı.
Gerçekten ihtiyacım olan herhangi bir şey.
Borcam olabilir.
hatırlanmaktır.
beni seven güzel bir kız.
anlamlı hediyeler der geçerim. kendi elinizle yaptığınız bir şey olabilir bana yapılacak bir yemek hem anlamlı hem de güzel bir hediyedir. yemek yemeyi seven biriyse tabii.
Benim için bileklik, kolye, parfüm, deodorant bile olur. Giysi istemem çünkü benim tarzımı kimse anlamıyor aq boşa gidiyor alınan şeyler çünkü giymiyorum. Kitap, müzik cd'si, film cd'si, herhangi bir derginin yeni sayısı falan da olabilir. Pahalı hediye hiç sevmem çünkü alan kişi doğumgününde pahalı bir şey bekliyor sonra. Alırız aq para sorun değil de ben bu emrivakiye dahil olmak zorunda değilim, içimden ne gelirse onu almak isterim. Ama öyle olmuyor işte sonra ben sana ne aldım sen bana ne almışsın yüz ifadesi 800 metreden anlaşılıyor falan çok sikik bi durum.
Sevgili için ise baş başa geçirebildiğiniz mini bir tatil bence. bir arkadaş için ise sizin için bir anlamı olan film, müzik vs. Artık o anlamı olan şey ne ise onu hatırlatacak eşyalar alınabilir. Polaroid Fotoğraf Kartlarıda doğum günü hediyesi için iyi bir seçenek.
ihtiyacım olan bir şey alındıysa en iyi hediyedir. ben zaten mesajı veririm size laf arasında. doğum günü öncesindeki bir-iki haftaya dikkat gençler.
duş almayan birine deodorant hediye ederek inceliğinizi belli edebilirsiniz xd
ona özel siyah yapraklı bir defterde onunla ilgili yazılar sözler dolu minik bir el defteri.
tüm whatsapp görüşmelerinin olduğu kişisel kitap. tiktoker hediyesi. konu tartışmaya kapalı.
baş ağrıtmayan, seni de karşındakinin doğum gününü kutlamak, hediye aldırtmak zorunda bırakmayandır.
güncel Önemli Başlıklar