Koyunlar ve bencil insanlar.
instagram da önce takip edip sonra takipten çıkanlar.
Sen benim için önemlisin diyen insanlardır..
(bkz: yalancı)
sıralayacak olursak;

tepeden bakan, kendini bir bok sananlar,
uyanık geçinip iş, hesap kitleyenler,
diğerlerine gaz verip bir adım geri çekilenler,
kendini övdürmek için muhabbet tasarlayanlar,
kendi iyiymiş gibi aynı konuda seni kötüleyenler,
önüne gelene akıl verip iş tarif edenler,
hiç bir halttan memnun olmayıp sürekli şikayet edenler.
kendini beğenmiş, şımarık insanlardır.
trabzortlular.
Daha mezun olmadan, birinci sınıftan itibaren biyosuna mühendis, hemşire, avukat, ogretmen, doktor hanım/bey gibi sıfatlar yazan tipler. Ne bu gösteriş budalalığı amk. Benim babam bile okudugum bölümü bilmezdi. Aslında aynı adam lisede kacıncı sınıf oldugumu da bilmezdi.
hırsından gözü kör olmuş, salak yerine koyan, iki yüzlü insancıklar.

(bkz: sizi yeryüzünden silmek lazım ya valla)
Hem tipsiz
Hem fakir
Hem de taş gibi kizlara sulanması
Sen bu cesareti nereden buluyon yigidim...
Bu özguven zengim halimle bende olsa
Aya felan seyehat ederdim heralde...
Kendini öve öve bitir(emey)en tipler.
Tahammül edemiyorum.
Aynen kardeş en akıllı sensin.
(bkz: yav he he)
Yavsaklar.
Kendini birşey zanneden burnu bir karış havada kendinden başka insanları küçük gören tipler.
Sktiri boktan sebeple dostunu satabime potansiyeline sahip sonradan görme kişilik sahibi insan bozması türev.
Gerekli olsun gereksiz olsun boş yere konuşan yada ortamda bir kavga çıksa mutlu olacak türden insanlardır.
Yazsam buraya bitmez herhalde...
Ben mi insanlara çok dolmuşum onu da bilmiyorum ama.
eğer ünlü ya da tanınmış kişi olarak ele alırsak aşağıda hemen ilk aklıma gelenlerden küçük bir liste oluşturdum.

(bkz: nihat doğan)
(bkz: tuğçe kazaz)
(bkz: ahmet çakar)
(bkz: demet akalın)
(bkz: gülben ergen)
(bkz: yılmaz morgül)
(bkz: seren serengil)
dinci, ideolojici ve diğer sahipli çiftlik domuzları.
sürekli konuşan insanlar.

yanlış anlaşılma olmasın; bir şey anlatan, bi şey öğreten insanlara saygım sonsuz. muhabbet ediyoruz diye oturduğunuzda sürekli kendisi konuşan, sözünüzü kesen, konuştuğu lafın ne içini doldurabilen ne de arkasında durabilen sığırcık kuşlarından bahsediyorum.
dikkat çekmek için yolda, mekanda yada herhangi bir yerde yapmadığı rezillik kalmayan insandır. acınası.
Çok konuşan insanlar.. bilgili olsun anlatsında anlatsın, dinlerim. Vallaha bak. Yalan yok. Amaaa Boş muhabbet yapan insanlar vardır 10 dk konulur ama elle tutulur bir şey anlatmaz ya da nasıl derler böyle bir şeyler bildiğini kanıtlamaya çalışır gibi gereksiz laf kalabalığı yapanlar var ya onlardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışırım. Sevmiyorum abi. Gerek yok.
Başkalarının ayıplarını eleştirirken aynı ayıpları ya da benzer ayıpları yapıp farkında olmayan olmak istemeyen ya da kendisinin haklı bir tarafını görmek isteyen insanlardır.
Sahan gokbakar.
Cinsiyetçi, yobaz ve homofobiklerdir bana göre.
Yüzüne gülüp seni seviyormuş gibi yapan ama aslında yalaka olan iki yüzlü, sahtekar insanlar.