yaptıkları spor dalının etkisiyle fizikleri düzgün olan sporcuların spor dallarıdır.

tenisçi ve yüzücülerin fizikleri hep düzgündür, fakat kol kasları çok çalıştığı için, bayanlar için bazen dezavantaj olarak görünebilir..

onlar da sporcu ama halterci kadınlar ve gülle atma dalındaki kadınlar da kısa boylu ve kilolu oluyorlar..

vucudu düzgün kılma açısından en avantajlı sporlar sanırım voleybol, su balesi ve buz patenidir.
kesinlikle voleyboldur.
erkek için basketbol, bayan için voleyboldur.
bisiklettir.

hem bacak hem karın kası yapar, zayıflatır.
yüzme; boy uzattırır, tüm kasları çalıştırır, vücudu ıslattırır.
yüzmedir. bütün kasları neredeyse eşit ölçüde çalıştırır,hem kadında hem erkekte ideal şekilde vücudu şekillendirir.
erkek-yüzme.
bayan-voleybol.
(bkz: amerikan güreşi)
adriana lima ya sormak lazım. sonuçta en güzel vücudu oluşturan sporları o yapmıştır.
her iki cins için de sevişmek en iyi spordur.
hormonal- östrojen kadınsı vücudun mimarı,
- testesteron fazlası kellik yapsada erkekliğin şanındandır.
(bkz: motor sporları)

(bkz: adonis)
(bkz: seks) *
inanılmaz harika vücudumdan aldığım yetkiye dayanarak basketbol diyorum. * * *
aklımda alternatif olarak bir tane yok, fakat adonisi geliştirebilecek olanları saydım varsayın.
bayanlar için de erkekler için de kesinlikle yüzme. alternatif olarak da basketboldur.
gördüğüm katkılardan ve çevremdeki basketbol oynayan arkadaşlarımın kambur ya da herhangi bir sağlık problemi olmamasından basketbol diyorum. tabi bu erkek içindi bayan içinde en doğrusu voleybol herhalde.
Satranç.
tenistir, azmanlaştırır...
serena williams
Erkek icin yuzmedir. Bayan icinse aslinda kaslar bayana yakismaz. En iyisi aerobik, pilates falandir.