bugün

(bkz: boğa).

Kendimden biliyorum.
ikizlerdir. duygusuz demek doğru değildir ama bir duyguda yoğunlaşamayan derin duygulara sahip olmayan burçtur.
kesinlikle (bkz: kova).
Duygularından çok aklını kullanan burç bildiğim kadarıyla Terazi'dir. Ama tabi sizin engin bilgileriniz bizleri de aydınlatır umarım.
boğa. duygulu gibi durur ama duygusuzdur, kendimden biliyorum. yanımdaki insanlar beni duygusal gibi tanır ama beni gerçekten bilenler duygusuz biri olduğumu bilirler. ama bu duygusuzluğumu arkadaşlarıma karşı kullanmıyorum, en sevdiklerimi üzenlere karşı kullanıyorum.
kendimden bilirim ikizler.
Boga ve ikizler.
temmuz ayına denk gelen hangisiyse o.*
En what the fuck burcun da insan olduğunu göz önüne alınarak yapılması gereken değerlendirmedir.
hay sizin hastrolojinize dedirten.

(bkz: hastroloji)
başak değildir. o katı, kuralcı, despot karakterinin altında duygusal biri yatar yine de iradesine hakimdir. en duygusuzu gözlemlediğim kadarıyla ikizlerdir.
hayret, kimse de akrep dememiş.
Akreptir.
yaraktır afedersin.
ikizler değildir. ikizlerin bir saatte yaşadığı duygu yoğunluğunu diğerleri bir haftada yaşayamaz. onun sadece duygusuz zamanları olur, ona denk gelir insanlar. duygusuzluk konusunda başak burcunun eline kimsenin su dökebileceğini sanmıyorum.
boğa kesinlikle değildir. Kandırmayın kendinizi.
ikizler değildir.

duygusalım lan iç dünyamda kaos var.
sanırım terazidir. denge insanıdır. olumlu ve olumsuz duygular birbirini dengeler.*
balık en duygusal ikizler en odun burçtur. edit: ne yani şimdi odun ikizler burcları bunu eksileyince çok mu duygulu olacaklar.
valla hangisidir bilmem ama, şu an ağlayacak gibiyim, duygusalım, koçum.
(bkz: öküz)
ikizlerdir aq babamdan biliyorum.
burçlar hakkında pek birşey bilmemekle beraber merak ettiğim birşey var.

ne lan bu insanların kendi burcunu söyleyip kendimden biliyorum demesi ? burcuyla hava atmaya çalışan insanmı olur lan. bi kendince havalar ben duygusuzum havaları fln.

valla çok ilginç.
tabi ki terazi değildir.
boğa herhalde. galiba. uğurlu taşı, çakıl taşı.